כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

החדרים הדיסקרטיים היפים והמוצלחים ביותר


מי שמבקר מיד פעם בחדרים דיסקרטיים מודע לעובדה שלא כולם יפים ונקיים ולכן הביקור בחדרים הדיסקרטיים של רוסו ברחובות הוא יוצא דופן ומוצלח במיוחד.

חדרים דיסקרטיים ברחובות

התכנון והחשיבה על נראותם של החדרים הדיסקרטיים יצרו מתחם יפהפה ומזמין הכולל חדרים וגם סוויטות מדהימות. המטרה הייתה ליצור עיצוב שהוא שונה מנראותם של הבתים או הדירות ולכן הקו העיצובי שנבחר הוא ווינטג', ריהוט מיוחד בסגנון ויקטוריאני, מיטה ענקית הכוללת אפיריון ושפע של פריטי ריהוט נוספים המפוזרים בחדר. במרחב ממוקמים לנוחות הזוגות גם טלוויזיה, אפשרות לצפות בסרטים וליהנות ממוסיקה ממערכת שמע מתקדמת.
הנהלת רוסו משאירה בחדר או בסוויטה הפתעות טעימות לבני הזוג כמו שוקולדים, פירות טריים או מטעמים אחרים, דבר המוסיף לאושר העילאי שבני הזוג חווים במקום זה.
אחד הנושאים החשובים הוא הפרטיות והדיסקרטיות ולכן כל מי שמתאם הגעה למתחם נהנה מנסיעה מהכניסה פנימה בדרך פרטית המיועדת רק לו, איש אינו רואה את הזוגות בהגיעם או בצאתם ולכן הם נהנים מזמן איכות ללא כל חשש שמישהו צופה בהם. המתחם כולו סגור ואיש לא יכול להיכנס למעט אלו שהזמינו מקום, דבר המוסיף לתחושת הדיסקרטיות והנוחות המקסימלית.

אפשרות הגעה מהירה לחדרים הדיסקרטיים

ברוב המקרים כשמזמינים פרק זמן מסוים בחדרים הללו, לבני הזוג יש אילוצי זמן והם אינם יכולים להישאר פרקי זמן ארוכים יותר. לכן, קיימת חשיבות רבה לזמן ההגעה כדי לא לבזבז זמן יקר. מנהלי המתחם בחרו בעיר רחובות כיוון שכבישי הגישה המהירים מובילים את הנסיעה בדרך כלל בנינוחות ובמהירות ללא פקקים בדרך. כל הכבישים במרכז הארץ ובשפלה מאפשרים הגעה מהירה ליעד וכך אפשר לנצל בחדר או בסוויטה את כל הזמן שתואם מראש.

פינוקים במתחם הספא המקומי

לא רחוק מהחדר הדיסקרטי ברוסו ממוקם מתחם ספא מקצועי בו אפשר ליהנות מטיפולי גוף שונים, עיסויים בדרגות שונות ופינוקים נוספים. כל אחד מבני הזוג יכול לבחור את הטיפול המועדף עליו וליהנות ביום זה מטיפול מרגיע ומעולה. בנוסף לכך, אפשר להירגע בסאונה, בג'קוזי ובבריכת השחייה על הגג.
ארוחה חלבית בגינה המטופחת
אין כמו לאכול ארוחה טובה בגינה מטופחת המלאה בעצים יפהפיים ובפרחים צבעוניים, השף דואג למאכלים מגוונים, לחם חם, היצע נרחב של גבינות, ירקות טריים, שתיה טבעית וגם חמה ומטעמים נוספים.

אירוח נפלא בחדרים הדיסקרטיים

כל הזוגות המגיעים למתחם היפהפה, נהנים הן מזמן זוגי איכותי והן מחדרים ממוזגים הממוקמים במקום הנגיש ביותר באזור המרכז. זו הסיבה שרבים מהם בוחרים להגיע שוב כדי ליהנות בסוויטות המיוחדות.
השמועה על המרחב היוצא דופן פרשה לה כנפיים ומדי יום מגיעים למקום זוגות חדשים שנהנים מאד מהמקום המרווח שמציע אטרקציות נוספות כמו הבילוי בבריכת השחייה ובמתחם הטיפולים המקצועי.