כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

כך תדעו מה לקנות לה בתחילת הקשר


התחלתם לצאת עם אישה מקסימה, היא מוצאת חן בעיניכם מאוד ואתם ממש מחכים לפעם הבאה שתפגשו אותה. למרות שזה רק הדייט החמישי שלכם, רצה הגורל והיא חוגגת יום הולדת...

האם אתם יודעים מה לקנות כאשר הקשר עוד בחיתוליו? אל דאגה! באנו לעזרת חבר. הנה 4 רעיונות למתנות חמודות שישמחו את האישה החדשה שלכם -
 

תיק גב צבעוני ואופנתי

אין אישה שאין לה רק תיק אחד. לרוב הנשים יש תיק כמעט לכל עונה וכמעט לכל מצב רוח או יציאה. כשאתם חושבים על מתנות לאישה, תיק יכול להיות מתנה משמחת מאוד. גם כאשר מדובר בתיק צבעוני העשוי בד. האופנה כיום מאפשרת הליכה עם כל דבר, גם עם תיק בד. ישנם תיקים צבעוניים אשר יכולים לתת לאישה החדשה בחייכם עוד אפשרות צבעונית בחייה.
 

מראה ייחודית עם תאורה

כמו שלכל אישה יש תיק, כך גם יש לה מראה בבית. נשים רבות, אם לא כולן, עומדות בפני המראות שלהן מדי יום ומנסות להשיג את המראה האידאלי שלהן עבורן. כך, גם המראות יכולות להיות מתנות לאישה. המראה הנכונה תמרח חיוך רחב על פני האישה שלכם. כך, מראה ייחודים בעלת תאורה תשמח את האישה שלכם רק משום שהתאורה היא שמעניקה לאישה את הנוחות שבהסתדרות אל מול המראה.
 

קופסת תכשיטים

אמנם לא כל הנשים מתכשטות את עצמן מדי יום, אך אתם ודאי מכירים את הבחורה שלכם מעט ויודעים להגיד האם היא אוהבת להתקשט בעזרת תכשיטים שונים. באם היא כן, קופסת תכשיטים נכונה תוכל לשמח אותה כאשר ישנן קופסאות מסוימות המאפשרות תחימה של אזורים בה, כך שהאישה שלכם תוכל לסדר את התכשיטים שלה לפי הסוגים ולפי תדירות השימוש בהם.
 

ערסל נוחות לרגליים

אנחנו לא מכירים אדם, עזבו אישה, שלא ישמח לקבל את המתנה הזו. ערסל נוחות לרגליים הוא למעשה ערסל קומפקטי הנתלה אל צידי השולחן ומאפשר לשים את הרגליים באוויר ולתת להם לנוח. אם האישה שלכם עובדת רוב היום מול מחשב, מתנה מהסוג הזה עשויה לגרום לה להקלה רבה בשעות העבודה. יתרה מכך, בכל פעם שתשמח על הערסל היא תחשוב עליכם. כבר הרווחתם, לא?

תחילת הקשר היא אף פעם לא קלה כאשר צריך לחשוב על דברים קריטיים כמו מתנה ליום ההולדת. אתם עוד לא מכירים עד הסוף את האישה איתה אתם יוצאים ולא יודעים מה ישמח אותה ומה פחות. אך במתן מתנות עם מעט חשיבה על התועלת שלהן, יכולה לתת לכם את המתנה המושלמת שתעניק את החיוך המושלם על פני האישה שלכם.