כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

גם בשביל למצוא אהבה צריך להתאמן


רבים מאיתנו חשים צורך להיות אהובים- מדובר בצורך אנושי החל מרגע ההגעה שלנו לעולם. מרבית האנשים זקוקים ליצירת קשר אנושי בין שני אנשים על מנת לצמוח ולהרגיש שלמים. רבים מתמודדים עם חוסר בטחון או ביישנות בדרך אל מציאת האהבה.  במהלך השנים אנשים עשויים לבצע ניסיונות כושלים בדרך אל מציאת האהבה , דבר העשוי להפחית את הבטחון העצמי שלהם ועשוי למנוע מהם להמשיך את החיפוש אחר בן הזוג.  רבים אשר חשים לסיוע בתחום מגיעים לאימון במטרה למצוא זוגיות . האימון מאפשר להם להסיר את המסכות ולהתמקד בחיפוש אחר זוגיות תוך סיוע של איש מקצוע אשר ילווה אותם במהלך ההליך .
יש אנשים אשר מגיעים לאימון אחרי מספר דייטים כי הם מרגישים שהם תקועים בעוד אחרים מגיעים לאימון לאחר שהיו במערכות יחסים קצרות ויש להם רצון להיות במערכת יחסים מחייבת.

על מה חשוב לעבוד במסגרת האימון
במסגרת האימון ניתן לעבוד על מספר דברים אשר מפריעים לייצר קשר באמצעות שאלות תשובות כגון:
מה חשוב בבחירת בן הזוג?
מהם הערכים עימם אני מגיע לקשר?
 מי אני בתוך הזוגיות?
כמה אני אוהב את עצמי?
  למעשה, עיקר התהליך טמון בהיכרות עם עצמנו  ועם הערכים החשובים לנו במערכת הזוגית.  במסגרתו של ההליך עורכים היכרות עם אבני הדרך החשובים בקשר זוגי: מיומנות תקשורת וכן יצירת גבולות.  בשלב הבא ניתן להתמקד בתוכנית פעולה אשר מטרתה היא להתגבר על החסמים המונעים יצירת קשר. אימון למציאת זוגיות אורך כמה חודשים במרבית המקרים, אבל ישנם אנשים המעוניינים בליווי ארוך יותר ויש כאלו המעוניינים בליווי קצר.  נדגיש כי ההליך תלוי במחויבות של האדם המבקש להגיע לאימון.
 
מה השינויים שיש לעשות על מנת למצוא בן זוג
 במסגרת אימון נעשה ניסיון לענות על השאלה איך למצוא את החצי השני באמצעות התחקות אחר דפוסי התנהגות שלנו וניסיון לשנותם על מנת להצליח בקשר זוגי.  על מנת למצוא בן זוג לעיתים יש לבצע שינויים שונים כאשר המפתח למציאת זוגיות נמצא בידי כל אחד מאיתנו ורק לנו יש את האפשרות לבצע את השינויים השונים.

 באמצעות הליך אימון ניתן לעבוד על נקודות שונות וכך למצוא בן זוג. אחת הסברות במציאת בן זוג היא כי בן זוג צריך להשלים אותנו ולהיות החצי השני שלנו. עם זאת, בדרך אנשים עשויים לעיתים לבטל את עצמם בניסיון למצוא זוגיות. הביטול העצמי עשוי להוביל להרס עצמי ולכן יש לשנות את דפוסי החשיבה אשר הובילו להרס העצמי תוך בניית דפוסי חשיבה חדשים אשר מעודדים את האנשים המחפשים זוגיות לבנות זוגיות מתוך מקום בריא בו לשני בני הזוג יש מקום וכל אחד מודע למקום שלו בתוך הקשר הזוגי.