כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

טבעות אירוסין - סוגים ודגמים


מדובר בבשלות שלא כל גבר זוכה לה. הרעיון שמתפתח אצלך בראש, זה הרגע לחלוק אותו עם העולם, ובמיוחד עם בת זוגתך. החלטת שהיא האחת. אתה תרצה לחיות עד סוף חייך, רעיון זה הבשיל אצלך בלי תכנון מוקדם, פשוט גשת את הרצון העז הזה להציע נישואים כרעם ביום בהיר, אף אחד לא הכין אותך לזה. זה פשוט קרה.

אין צורך להיבהל, אתה לא לבד שם. תזרום עם זה, תן לזה להיות, תן לעצמך לתכנן את הצעדים הבאים שלך. כל הצעת נישואים מתחילה בקניית טבעת אירוסין. במאמר הבא נעזור לך לקבל החלטה מושכלת לגבי בחירת הטבעת. בסוף המאמר תבין שזה לא כל כך מסובך כמו שחשבת. מוכן? בוא נתחיל!
 

בוא נדבר על הסוגים השונים של טבעות אירוסין

 
זה כמו ללכת לסופר ענק או לאיקאה, יש כל כך הרבה מבחר שקל מאוד ללכת לאיבוד.
אנחנו פה כדי למקד אותך, נתחיל בצמד מילים - עניין וביקוש, עכשיו נעבור להסבר:
  • העניין: השיק עם היופי הייחודי, כזה שלא מוצאים כל יום. מדובר בטבעות אירוסין בעיצוב בוטיקי אשר פחות נראות בנוף הישראלי, כל טבעת כזאת פשוט עוצרת נשימה אך צריך לקחת בחשבון שהיא לא בדיוק נמצאת בזרם המרכזי. לכן צריך לחשוב האם היא אכן מתאימה לבהחירת ליבך לפני שתרכוש עבורה טבעת שכזאת.
  • הביקוש: הטבעות הפופולראיות, סגנון חינני אשר ניתן למצוא על רוב האצבעות בישראל, הן מיוחדות, יוקרתיות וקלאסיות. כל מה שבחורה רוצה בחיים האלו.

אז מה הלאה?

אחרי שהבנת את הגישה הכללית וחשבת מה יכול להתאים לבת זוגתך, זה הזמן להיכנס קצת יותר לעובי הקורה.
להלן סוגי טבעות האירוסין המועדפים עלינו - 
  • סוליטר: הטבעת שעושה כבוד ליהלום, משאירה רושם רב והופכת להיות נושא שיחה אצל כל מי שנתקל בה. היהלום נמצא במרכז הטבעת ויושב במין הגבהה, מה שהופך אותו לבולט במיוחד.
  • 3 אבנים: הלהיט החם של התקופה האחרונה. מדובר בטבעת המורכבת מ-3 יהלומים, כאשר אמצעי הוא הבולט יותר. 3 זה יותר טוב מאחד, זה פי שלוש נוצץ יותר מטבעת רגילה. זא אולי הסיבה שסוג זה תפס יותר מכולם.
  • אבני צד: אם בת זוגתך אוהבת נוצץ במיוחד, סוג זה ממש בשבילה. יהלום מרכזי המהודר במספר יהלומים צדדים קטנות הטעפות את הטבעת. זה אולי נשמע גרוטסקי, אבל יחד עם זאת משדר עדינות וקלאסיות
  • יהלום שחור: פה מדובר בטבעת שפחות פונה לזרם המרכזי – יהלום בעל אופי ים תיכוני המשדר אווירה חצופה במקצת, טבעת שלא נתקלים בה כל יום. הולך מאוד עם טבעת זהב צהוב.

לסיכום...

אלו היו טבעות האירוסין הפופולאריות והמועדפות עלינו, עכשיו כשיש לך קצת יותר ידע, זה הזמן לעשות גוגל ולהתחיל לחפש בצוחרה מושכלת עם טיפה יותר סדר. מומלץ תוך כדי החיפושים להתיעץ עם נשים, חברה שלה, אמא שלה, וכו'...הן יוכלו למקד אותך קצת יותר טוב מאיתנו. מזל טוב!