כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

טבעות אירוסין – לבחור ולקלוע בול!


כנראה שזה זה, אם הגעת עד לפה, כנראה שהחלטת להציע נישואין בקרוב. לתת את ההבטחה הגדולה ביותר לאדם שאיתו בחרת לחלוק את חייך עכשיו ולתמיד. עכשיו, אחרי שלקחת החלטה ובחרת לעשות את הצעד הענק הזה, הגעת לשלב הראשון – בחירת טבעת אירוסין.

כשמתחילים לבדוק טבעות אירוסין, ישנם המון דברים שצריך לקחת בחשבון, מעבר לעובדה שצריך לקלוע לטעם הכלה המיועדת, צריך לנסות "לנחש" את מידת האצבע. במאמר הבא נרכז עבורכם מספר טיפים שיבסירו כיצד לבחור מידת טבעת אירוסין נכונה. מוכנים? בואו נתחיל!
 
 

לבחור טבעת אירוסין ולקלוע בול למידת האצבע איך עושים את זה?

זה נשמע מסובך, אין ספק ששניים מכל שלושה גברים שואלים את עצמם את השאלה הזאת ופשוט נעשים אובדי עצות. אחרי הכל, אתם לא אמורים להבין בזה עד לאותו רגע, מה שהופך את העניין לתקין. אבל כשצריך למצוא פתרון לבעיה מסויימת, זאת כבר משימה במיוחד בשלכם - הפתרון הנוח הוא לקחת את החברה הכי טובה שלה לבחור איתכם, היא בטוח תדע. אבל האמת היא שגם לה כנראה אין שום מושג איך לבחור מידה מתאימה לטבעת אירוסין.
 

אל דאגה, הפתרון מונח כאן!

 מספר דברים שחשוב לדעת:
  • מידת הטבעת הממוצע לבחורה הישראלית היא 12. מידת הטבעת הממוצעת לבחורות אמריקאיות היא 6.
  • נשים אירופאיות לרוב יהיו בעלות מבנה גוף גדול יותר מהממוצע הישראלי, לכן המידה הממוצעת במדינות אירופה היא 14.
  • שימו לב – ברור המקרים תמיד יהיה הבדל שנע בין חצי מידה למידה בין יד שמאל ליד ימין
אפילו אחרי שלושת הטיפים העיקריים הללו, עדיין לא יהיה פשוט לפגוע במידה המדוייקת, אנחנו לא אומרים שזה בלתי אפשרי, תמיד אפשר לעשות מדידה מוקדמת מטבעת "שהשאלת" מבת זוגתך מבעוד מועד.  אבל אם אין לך גישה לקופסת התכשיטים שלה ואתה בכל זאת צריך לנחש, אפשר לעשות ניחוש מוסכל יותר – אתה כבר יודע המידה הממוצעת בישראל היא 12, יחד עם  זה, תצטרך לקחת מספר גורמים בחשבון:
  • גודל כף היד הינו גורם ישיר של מבנה גוף וגובה. לאישה עם מבנה גוף רחב מהממוצע יש סבירות לכף יד גדולה יותר.
  • אישה מתחת לממוצע עשויה להגיע אפילו למידה 8.
  • עיסוק / תחביבים פיזיים – מדובר במשתנה העשוי להשפיע על מידת כף היד. כאשר תחום העיסוק הינו פיזי, יש סבירות גדולה למידת כף יד גדולה יותר.

לסיכום...

עכשיו יש לך קצת יותר ידע בכל מה שקשור לבחירת מידת טבעת אירוסין. כל העניין מתחיל ונגמר בדבר אחד – מחשבה. ככל שתחשוב עליה יותר ותקדיש יורת מחשבה, כך יהיה לך קל יותר לבחור טבעת אירוסין שתקלע גם למידה שלה וגם לטעמה. ובכלל, הקשבה ומחשבה תגרום לה להתאהב בך כל פעם מחדש, זה בעצם הסוד של כל זוגיות מוצלחת.