כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

אילו סוגי פרחים מסמלים על אהבה?


לא רבים יודעים אך בעזרת פרחים ניתן להעביר מסרים לאדם אחר ולהביע סוג שונה של אהבה או הערכה. מאז ומתמיד לזנים השונים ולצבעים השונים של הפרחים היו משמעויות אך עושה רושם שהיום עם מורכבות הרגשות זה הלך והתפתח - בשילובים שונים של זרים נוכל לבטא את מה שאנו מרגישים.
 

בין ורדים לאהבה...

ורדים מאז ומתמיד התקשרו עם אהבה, גם בתוכניות טלוויזיה בארץ ובעולם שמתעסקות בבחירת ה-"אחד" או ה-"אחת" נהוג לתת ורד בודד למי שרוצים להמשיך את הקשר איתו. כידוע לורדים יש מעל מאה זנים שונים בשלל צבעים וגוונים וכעת נעשה לכם קצת עם הזנים הפופולאריים ביותר:

ורד אדום: ללא ספק סמל האהבה והרומנטיקה - ורד אדום בודד לרוב ירמז על נאמנות וזר שלם כבר מעביר מסר ברור של אהבה גדולה. כאשר שולחים לאדם זר ורדים אדומים אין עוררין למה אנו מתכוונים...
 
ורד כתום: לרוב ורדים כתומים מסמלים תשוקה ומשיכה. ניתן לקחת את זה להרבה כיוונים אך ללא ספק לורד כתום תהיה משמעות חושנית רבה.
 
ורד צהוב: לרוב מעיד על ידידות וחברות, לכן אם מדובר בחיזור או אהבה בין בני זוג נמליץ יותר על הזנים הקודמים. ורד צהוב יכול להעיד באופן נפלא על חברות וידידות כי הוא מקרין בעיקר הרבה שמחה.
 

אילו עוד פרחי אהבה ניתן  לשלב בזר של אהבה?

כמובן שלכולנו יש את הצורך להיות מגוונים ויצירתיים לכן ישנם שילובים שללא ספק תרצו לשלב במשלוחי פרחים ליקירכם -
השאלה היא באילו פרחים כדי לבחור?
 
סחלב - אמנם דרוש מאמץ כדי לשמור אותו פרחוני ויפה אך הוא כל כך יפה ואקזוטי שזה שווה את המאמץ לחלוטין,
נחשב לפרח יוקרתי במיוחד.
 
ציפור גן עדן - מראה מיוחד ולא טבעי אבל קשה מאוד להתעלם ממנו. פרח אהבה מיוחד שמתאים לאנשים מיוחדים.
 
שושנים אדומות - פרח מדהים ביופיו, קלאסי אלגנטי ומתאים תמיד.
 
ציפורן - מייצג קסם, משיכה, אהבה והכרת תודה, נחשב סמל האירוסין.
 

לסיכום הדברים...

זר פרחים תמיד יהיה דרך נפלאה לחיזור ואהבה משום שהוא מעורר בנו המון רגשות ובני אדם (בעיקר נשים) אוהבים לתקשר באמצעות רגשות לכן זר אהבה ריחני וססגוני תמיד יתן אפקט מרשים. אם בא לכם לתת ליקירכם להרגיש נאהבים ורצויים אל תהססו לשלוח להם זר פרחים באהבה.