כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

פרחים ליום האהבה


אז יום האהבה הגיע ואין לך מושג כיצד להפתיע את האישהש שלצדך  - נשמע מוכר? תמיד צצה השאלה "מה אני אקנה לה הפעם"? איך אפתיע אותה? האם היא מצפה למשהו גרנדיוזי מיוחד או צנוע וקיטשי?

הפתרון הפשוט והקל על הנייר אבל הכל כך משכנע ומרגש הוא זר פרחים צבעוני וססגוני. הצבעים המגוונים בשילוב פרחים ריחניים גורמים ליצירת חוויה רגשית עמוקה אצל האישה וכולנו יודעים שאם גברים נחשבים ללוגיים יותר, נשים מנוהלות בעיקר מרגשות - הן מדברות רגשות, חיות רגשות ופועלות לרוב בעקבות רגש. בגלל כל הסיבות האלה אתם כנראה לא תרצו לוותר על הפתעה בדמות זר פרחים מפתיע ומרגש...
 

אז איזה זר הכי פופולרי ביום האהבה?

התקשרנו לחנות שמספקת משלוחי פרחים בתל אביב ובדקנו מה הם הזרים הפופולריים ביותר עבור ט"ו באב וכן גם בולנטיינס וכמה עולה לנו התענוג?
 
ישראלים מוציאים בין 700-800 מיליון שקל בשנה על פרחים (משתלות וחנויות) כאשר ביום האהבה ישנה עלייה של פי 7-8 במכירות הפרחים. הזרים הפופולריים ביותר הם זרים של ורדים אדומים (לרוב 12 ורדים) כאשר המחיר ינוע בין 150-200 ש"ח. ניתן כמובן לשלב ורדים בכמה צבעים אם רוצים לשמור על הגיוון ולעתים מומלץ להתייעץ עם נציג השירות בחנות. מניסיון, הנציג יכול להכווין אותכם לזר איכותי ומושקע בשילוב פרחים המסמלים אהבה.
 

מהי המשמעות הסמלית של פרחים ליום האהבה?

מדובר במתנה מגוונת, ססגונית ועשירה שגם נשמרת לאורך זמן ואין לה פתק החלפה.
כל אחד רוצה לקבל זר פרחים ביום האהבה - מחקרים שונים אף מראים שזר פרחים משמר את היחסים ואת שלום הבית!
לא לשכוח כי מומלץ ואף רצוי לפנק את אהוביכם במתנה הרמונית, יפה, מפתיעה עם משמעות אדירה ומשמחת.