כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

בחירת טבעת אירוסין


סוף סוף, הגיע הרגע הגדול. אתם מגיעים ליום הגדול בו אתם מחליטים את ההחלטה הכי גורלית בחייכם. ההחלטה להינשא. 
אתם צריכים לזכור כי בלי 
טבעת אירוסין
 שום דבר לא יכול להתחיל. על כן, עליכם ללמוד מעט איך וכיצד בוחרים את טבעת האירוסין.
כאשר מגיע סוף סוף יומכם הגדול בו אתם מחליטים לקשור את גורלכם, להינשא ולהקים יחד בית נאמן בישראל, אתם נרגשים במיוחד. בצדק. אתם יוצאים יחד לדרך חדשה, דרך משותפת, דרך שאתם מקווים לראות בה רק אושר, שמחה, אהבה ואחווה שלום ורעות, עד מאה ועשרים.
ביום הגדול הזה אתם כמובן זוכרים כי עליכם לרכוש את טבעת האירוסין.

 

איך בוחרים טבעת אירוסין?

הבחירה בטבעת האירוסין היא בחירה די מורכבת.

קיימים אין ספור סוגים של טבעות אירוסין. יש את אלו מזהב צהוב ויש את הזהב הלבן. יש את טבעות היהלום ויש את טבעות הזרקון.
המבחר עצום ומבלבל. המגוון ענק וגם קשת המחירים רחבה מאוד. אז איך תצליחו למקד את הבחירה שלכם. בדיוק לשם כך אנחנו כאן.

 

מתחשבים בטעם האישי

כאשר אנחנו באים לבחור את טבעת האירוסין, אנחנו חייבים להתחשב בטעם האישי של זאת שאמורה לענוד את הטבעת. לא ממש משנה עד כמה הטבעת מוצאת חן בעיננו וכמה היא יקרה. אם היא לא תמצא חן בעיני זו שאמורה לעשות בה שימוש הרי שחבל על כל שקל שאנחנו משקיעים בה.
 

מתחשבים במידה

חשוב לדעת כי אם בכל תכשיט לא מאוד משנה ולא ממש חשוב למדוד ולהתאים אותו על פי מידות הגוף, כאשר מדובר בטבעת, זה ממש לא כך. הטבעת חייבת להתאים למידת האצבע של העונדת. אם היא תהיה רחבה מידי היא תנשור מהאצבע. אם היא תהיה צרה מידי היא כלל לא תהיה לבישה. מה שאומר שאם הטבעת לא תהיה במידה המדויקת, הרי שלא עשינו כלום. הטבעת לא תוכל להיות שימושית.


מתחשבים בכיס

גם אם אנחנו מאוד מאוד מתרגשים ומוכנים לשלם כל הון שבעולם עבור הטבעת הנכספת, חשוב לזכור כי גם אם נשלם את הסכום באמצעות כרטיס האשראי וגם אם נחלק אותו לכמה וכמה תשלומים, את הסכום הזה נצטרך לשלם בסופו של דבר. לא כל כך נחמד לגלות בכל חודש כי עדיין יורד לנו מהמשכורת החודשית סכום נכבד עבור הטבעת שקנינו.
 

פונים אל בית עסק אמין

את טבעת האירוסין אנחנו צריכים לקנות רק בחנות או בבית עסק אמין. תכשיטי זהב הם יקרים מידי מכדי שנוכל להמר על קנייה במקום שאינו אמין.
על כן, אנחנו חייבים לברר היטב לפני שאנחנו פונים אל חנות זו או אחרת, בכדי שנוכל להיות רגועים כי אכן קנינו את התכשיט הנכון, במקום הנכון!