כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

כך תתאפרי לדייט ראשון


הדייט  הראשון שלך הינו חשוב מאוד ואין זה משנה באילו נסיבות הוא מתקיים: בעת פגישה עיוורת, לאחר הכרות חטופה, שיחה טלפונית, חיפוש באינטרנט וכדומה. מחקרים רבים הוכיחו כי  הרושם הראשוני חשוב מאין כמוהו לכימיה הראשונית, ומכאן להמשך תהליך ההיכרות. לקראת דייט כזה את בוודאי עושה מספר הכנות ואחת החשובות היא בנושא האיפור. כאן, יש לנשים רבות התלבטויות קשות, ומטבע הדברים - גם לך. להלן מספר טיפים חשובים שיקלו עלייך בעת  קבלת  ההחלטות.

 

היי עצמך

את הרי התאפרת כבר בעבר, ולכן מכירה את סוג האיפור המתאים לך. בדייט ראשון אין טעם לשנות את הקו  הכללי של האיפור, אבל ניתן להתאים אותו יותר לאירוע. אין טעם לנסות גווני איפור שונים שאינם מותאמים לצבע  העיניים, לגוון העור, למבנה הפנים וכדומה. לכל היותר ניתן להדגיש מעט יותר את האיברים האטרקטיביים ביותר. לדוגמא, במידה והעיניים הן החלק המושך ביותר בפנים אזי כדאי להקדיש תשומת לב מיוחדת להדגשתן,  לריסים, לגבות ועוד. ההופעה הכללית  אמורה להתאים, במידה רבה, לאישיותך. כך לגבי הלבוש, השיער וכך גם לגבי האיפור שלא אמור לחרוג בצורה מוגזמת מזה שביום יום. במידה והשינוי בו יהיה  מהותי אזי את עלולה אף לחוש חוסר נוחות וחוסר בטחון עצמי בעת הדייט והדבר אינו רצוי. אם את מעוניינת שמערכת היחסים תשרוד לתקופה ארוכה הרי  שאמינות היא חלק מהמשחק ואיפור אמיתי המגיע מתוך פנימיותך יתרום רבות.

 

היעזרי באינטרנט

באינטרנט יש מידע רב מאוד לגבי איפור ושיטות איפור, כולל התאמתו לאירועים שונים. כדאי וניתן לקבל עצות, הסברים וטיפים שיכולים להאיר נקודות שלא שמת לב אליהן בעבר. טיפ קטן, או המלצה על מוצר מסוים יכולים לשדרג מעט את  האיפור ויכולים אף לעשות את ההבדל בין הופעה טובה למהממת. היות וההכנות נעשות ממילא לאורך זמן רב יחסית, הרי שלרוב יש זמן לבדוק, לנסות, להסתכל במראה ולהחליט. ברור לך כי אם השינוי או  התוספת לאיפור לא יהלום את פנייך את לא תשתמשי בו, אבל יש מצבים בהם החידוש יעשה לך טוב ותחליטי להשאיר אותו. במקרה כזה את מביאה עימך משהו חדש שיכול להוסיף לך לביטחון  העצמי ולעזור במפגש הראשון.

 

התייעצי

במידה ואת לא בטוחה לגבי האיפור שהחלטת עליו אפשר להתייעץ עם מאפרות בעלות ניסיון. הן תוכלנה לייעץ בפגישה אישית פנים אל פנים בקליניקה שלהן או אפילו בביתך. ניתן להשתמש בשיחות וידאו לצורך כך. במידה ואינך מעוניינת במומחית לאיפור אזי תמיד יש חברות או קרובות  משפחה אשר יכולות לתת חוות דעת. רבות תשמחנה להגיע לביתך, וכמובן, שגם כאן ניתן לעשות שיחות וידאו. ככל שהפגישה הזאת חשובה יותר עבורך, כן, רצוי שתשקיעי יותר בהכנות של לבוש ואיפור. כך, תדעי  שעשית את המירב כדי שהיא תצליח ותהפוך את  המפגש לנעים ומוצלח.