כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

איך להצליח בדייט ראשון?


ושוב זה קורה. אתה מתלבש יפה, מתבשם, עובד על משפטי הפתיחה הטובים ביותר שלך מול המראה ומתמלא בתקוות. הנה הגיע הערב ואיתו עוד דייט עם אהבת חייך הפוטנציאלית. אתה כבר מדמיין כיצד אתם מבלים את חייכם המשותפים יחד ורוכבים אל עבר השקיעה, אבל לפני שהראש ישעט קדימה במחשבות, הרשה לנו להעניק לך מספר טיפים שיסייעו לך להצליח במשוכה הראשונה של הקשר האגדי הזה – הדייט הראשון. אין שני לרושם ראשוני, כך לימדו אותנו, ועל כן חשוב מאוד שתנסה להיות במיטבך כמה שיותר מחד, אך עדיין להתנהג באופן טבעי מאידך. איך עושים את זה נכון?
 

ורדים, זה כל הסיפור


אנחנו יכולים להבטיח לך קבל עם ועולם את זה: אם תופיע בפתח ביתה (או במקום בו קבעתם, למה להיות קטנוניים) עם זר ורדים יפהפה, אנחנו בטוחים שהיא תבין שמדובר כאן בבחור רומנטי במיוחד. מעבר לעובדה שמדובר במחווה ג'נטלמנית להפליא שנדמה שעברה מן העולם (או שמורה לאירועים חגיגיים במיוחד) ובכך שאתה מופיע עם זר שכזה אתה מחיה אותה, זוהי גם דרך נפלאה לומר – אני רוצה שנתחיל ברגל ימין. הנה הדרך שבה אוכל לגרום לך לתחושה נעימה. וזה, ידידי, ערך עצום מאין כמוהו להשיג עוד לפני שפתחת את הפה.
 

אסרטיביות במידה


כן, אנחנו לא אוהבות שאומרים לנו מה לעשות, אבל מצד שני כשאנחנו נמצאות בדייט, מתחשק לנו לשחרר קצת. לא להחליט איפה נשב ומה נעשה, אלא להיות קצת קצת מובלות. מה שזה מצריך ממך, הדייט היקר שלנו, זה לנסות להיות אסרטיבי – אבל במידה. כדאי שתגיע עם תכנית כלשהי לדייט ותנסה לשתף בה את שותפתך למפגש, אך תעשה זאת באופן לא מחייב. משהו כמו "אז חשבתי על מקום ממש נחמד שנוכל לשבת בו / יש לי מקום ממש מגניב להראות לך" ואז להוסיף: "אבל אם מתחשק לך משהו אחר – אז אל תהססי לומר לי". בדרך הזו היא תבין שאתה מגיע לדייט מוכן, ואתה, חביבי, תזכה בעוד כמה נקודות על תכנון מוקדם ועל אסרטיביות חיננית.
 

תשמור חלק מהקלפים אצלך


נכון, השלב הראשון והחשוב ביותר בכל קשר הוא לשמור על ערוץ שיחה פתוח וכנה. יחד עם זאת, כשמדובר בדייט ראשון, בוא נודה על האמת, אתם עוד לא ממש מכירים זה את זה. גם אם אתה מרגיש שניצבת מולך אהבת חייך הבלתי מעורערת, חשיפת כל סודותיך מהעבר, מהעתיד ומההווה עלולה להוות מעמסה ולהתקבל באופן לא חיובי על ידי הצד השני. חשוף טפח אך הסתר טפחיים, אל תפתח את כל הקלפים בדייט הראשון שלכם והשאר מקום לכל זה להתגלות בעתיד.
דייט ראשון יכול להיות חוויה מביכה ומעצבנת, אך הוא יכול בקלות להפוך גם לכר פורה למפגש כיפי עם אדם אחר. אם תבוא למפגש חיובי, טבעי ועם רצון טוב שזה יצליח – אנו מחזיקים אצבעות שמשם הכל יזרום בקלות! בהצלחה!