כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

הכרויות בטלפון


יש המון אנשים המעדיפים להכיר בטלפון, הם מעדיפים לפסוח על הבילוי במועדון, פאב או לחסוך לעצמם את ההכרות ההמונית שלעיתים לא תמיד עושה את העבודה. אותם אנשים מעידים על כל האפשרויות וכל הניסיונות להכיר גבר או אישה חדשים בחייהם ומאידך, אתרי ההיכרויות היו פחות מתאימים להם. הם הבינו כי זה הדבר הפחות טוב עבורם. מכאן, יותר ויותר אנשים פשוט בוחרים התנסות אחרת. לאחר הכרות שלא יצא ממנה שום דבר, בוחרים האנשים הכרויות בטלפון, הם מקבלים או מעבירים טלפונים באתר למי שנראה להם ומשם הדברים קלים יותר.
אפשר לחסוך לא מעט זמן והתכתבויות מתישות באמצעות שיחת טלפון אחת- לשחרר מנושאים משעממים, שאלות כמו ראיון עבודה ולקפוץ ישר אל שיחת טלפון אטרקטיבית. אתרים בהם יש מספרי טלפון לצרכי הכרויות בטלפון- רק נכנסים, מקליטים פתיח אישי ובשלב מאוחר אפשר להשאיר הודעות קוליות לכל מי שמעניין או מעניינת אתכם.
איך פותחים תיבה קולית?
זה פשוט מאוד, רושמים מי אתם ומה הקשר אותו אתם מחפשים וכמה רגעים לאחר מכן, הנה יהיו שם לא מעט מספרי טלפון- עכשיו יישאר לכם רק לבחור. גברים, נשים, הכרויות מזדמנות, הכרויות לקשר רציני, אהבה ואפילו נישואין. הנה רעיון מצוין להכיר דרך הטלפון, מבלי להתלבש, מבלי לצאת לדייט שאולי נידון לכישלון. את הסינון הראשוני עשו באמצעות הכרויות בטלפון והנה אתם על דרך המלך. מה באמת חשוב לכם או לכן? אסתטיקה של בן זוג? מראה חיצוני? אינטליגנציה רגשית? הרשימה קצרה מלהכיל.
בתחילה תדברו, תחליטו אם האופי המוצג לראשונה אכן נכון ואמיתי ורק לאחר מכן תעברו לשלב של בקשת תמונה למייל. נכון להיום, יותר ויותר אנשים מבינים כי היכרויות בטלפון נותנות לא מעט פתרונות להכרות ארוכת טווח. לעיתים, תהיה שיחה אחת כזו או אחרת, הקול יהיה מהמם, השיחה תהיה קולחת אבל התמונה שתקבלו במייל לא תעשה את העבודה- זה גם בסדר, אל ייאוש, מה שטוב בשיחות טלפון זה היכולת להבדיל ולמצוא בדיוק את מה שמתאים לכם.
בסיכום דבר, יש לא מעט יתרונות לנישה של הכרויות בטלפון, ללא צורך להשמיץ, לשלוח הודעות פוגעניות נוכח הדחייה ואפילו אין צורך להתמודד בשלב הזה עם דייט כושל. הייתם מאמינים מה הכרויות בטלפון יכולות להניב לכם? בשיחה אחת הכול יכול להשתנות והנה, עכשיו אפשר לעבור לשלב הבא, לייצר פגישה שהיא מחוץ למכשיר הנייד. 
לאתר הכרויות בטלפון לחצו כאן