כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

הדרך לחתונה מתחילה באתר הכרויות


ההמונים התכנסו וחיכו לטקס החופה. הלוקיישן היה נהדר – אולם אירועים בשרון שהיה מעוצב בצורה יוצאת מן הכלל, תוך שהוא משדר פאר ופסטורליות כאחד. ההתרגשות בין האורחים, בעיקר אלה שקרובים לזוג המאושר, עלתה. בני הזוג נכנסו לצלילי השיר המרגש שבחרו, עמדו נרגשים בחופה ונשבעו אמונים זה לזה. כל שאר הדברים היו כמו בסרטים: שבירת הכוס, הנשיקה, החיבוקים של הקרובים, ריקוד הסלואו, הריקודים עד השעות הקטנות של הלילה.
 
כשהערב נגמר, כשהם עדיין שיכורים משמחה וכנראה גם מאלכוהול, היא אמרה לו: "אתה קולט שזה התחיל מהודעה קטנה באתר הכרויות?". ואז שניהם חייכו.

 

כל אהבה גדולה מתחילה בהודעה קטנה


מציאת אהבה דרך אתר הכרויות היא אפשרית, אבל צריך לקחת בחשבון שהחיים הם לא קומדיה רומנטית. לא כל הודעה תביא למענה מהצד השני, שיחות הטלפון לא תמיד יזרמו וזה גם לא מובן מאליו שהדייט הראשון יהיה מוצלח ויביא דייט שני, שלישי ושינוי סטטוס בפייסבוק. כשהוא שלח לה את ההודעה – כי מה לעשות שעדיין גברים הם אלה שעושים בדרך כלל את הצעד הראשון – היו לו ציפיות. אבל הוא ידע שצריך לקחת בחשבון שיש סיכוי שזה לא יתאים לה או שדברים לא יסתדרו.
 
כשהיא קיבלה את ההודעה, היא לא ייחסה לה יותר מדי תשומת לב. עם תמונת פרופיל מחמיאה כמו שהייתה לה היא הייתה רגילה לקבל הודעות, חלקן לגיטימיות יותר וחלקן מביכות (מדי פעם היא השתעשעה במחשבה על לצלם את מסך הטלפון ולשלוח לקבוצת הפייסבוק "כל ההזויים עליי", המתמקדת במעשי חיזור לא מוצלחים). אבל משהו בהודעה שלו, בשילוב עם הפרופיל הדי מעניין, עורר את הסקרנות שלה. כאילו יש שם מישהו שמחכה שהיא תכיר אותו. היא החליטה לענות ולראות איך זה יתפתח. גם היא לא שיערה שכל כך מהר היא תבין שמצאה את אהבת חייה.
 

מהודעות ועד לשלבים המתקדמים של הקשר


בדרך כלל מסלול ההכרות דרך האתרים הייעודיים הוא דומה. לאחר התכתבות בצ'אט של האתר מחליפים מספרי טלפון, אבל נהוג קודם כל להתכתב בוואטסאפ ורק אז להגיע לשיחות טלפוניות. הם עשו את כל השלבים האלה, שמחים לגלות שהכימיה נשמרת בכל אמצעי תקשורת. היה ברור להם שזו שאלה של זמן עד שהדייט הראשון יגיע. בסוף הוא אזר אומץ, היא התגברה על המבוכה והם קבעו יום לדייט המיוחל. הבחירה המשותפת הייתה לשבת בפאב, והם בחרו מקום שחשבו שמתאים לשניהם. כשכל אחד מהם חזר לביתו כעבור מספר שעות – לפנות בוקר ליתר דיוק – החיוך לא ירד מהפנים שלהם.
 
משם הקשר המשיך להתפתח בכיוון אחד, והוא קדימה. הם יצאו, הכירו את המשפחות, עברו להתגורר ביחד ונהנו לכל רגע. גם הצדדים האינטימיים של הקשר הגיעו, ולשמחתם הכימיה המשיכה גם מהבחינה הזו. השבועות הפכו לחודשים, החודשים לשנים ואז הגיעה כריעת הברך המיוחלת מצדו וה-"כן" הנרגש שלה.
 
כיום, כשהם זוג נשוי וגם חושבים על להקים משפחה יחדיו, הם עדיין שומרים את ההתכתבויות הראשונות שלהם באתר ההיכרויות.