כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

ארוחת ערב רומנטית בעזרת שף פרטי


קורה, שלאחר דייטים רבים טובים ומוצלחים, רוצים לנסות משהו חדש, שונה ומרגש יותר - לפעמים זה סתם בשביל לשנות אווירה אבל לפעמים זה בשביל לקחת את הקשר בין בני הזוג צעד אחד קדימה.

אחת הדרכים הטובות והיצירתיות לעשות זאת היא באמצעות ארוחת שף שתוגש לכם על ידי שף פרטי אצלכם בבית או במקום אחר אשר תבחרו. ארוחת שף היא דרך מיוחדת להראות שאותו אדם לו אתם עורכים את הארוחה הוא הרבה יותר מדייט רגיל ושאתם חשובים לו ומעוניינים לבלות איתו את שארית חייכם.

רבים בוחרים להזמין שף פרטי כדי להמחיש את האהבה שלהם אחד כלפי השני, אך הבחירות השונות רבות הרבה יותר. ניתן להזמין שף פרטי לבית ולבצע ארוחה פרטית לאור נרות, לתאם עם השף את כל הפרטים ואת התכנון של הערב כולל המנות שיוגשו ומתי ולפעמים השף מוסיף רעיונות מקוריים ורומנטיים משלו כדי להנעים את הערב שלכם.

עם זאת, יש כאלו שרוצים לשדרג את האירוע לטובת מטרה מסומת, למשל יום הולדת או הצעת נישואין ובמקרים כאלה צריך להשקיע עוד יותר כדי שזה יהיה ערב בלתי נשכח. אחת ההמלצות לאירועים מיוחדים היא להזמין את השף בפרטי לתת שירות על יאכטה פרטית שתושכר בדיוק בשביל זה. ישנם שפים פרטיים המבצעים ארוחת שף על יאכטה במחירים הוגנים בהחלט ששווה לנסות.
 

כמה טיפים לגבי בחירת שף פרטי...

  • ראשית, יש לבדוק עם השף אם הוא מקפיד על כללי הכשרות במידה וזה משהו שחשוב לכם. ישנם שפים רבים שלא מבצעים ארוחות כשרות לולא אומרים להם זאת מראש. הדבר נוגע גם לאנשים שצריכים כשרות מיוחדות לעוף או לבשר.
  • אם אתם מקפידים על אורח חיים טבעוני חשוב לציין זאת בפני השף על מנת שהוא ייערך בהתאם ויכין לכם תפריט טבעוני לשביעות רצנוכם (ובטנכם).
  • חשוב לקבוע מראש עם שף פרטי כדי שלא יקרה מצב שהשף שהכי מתאים לכם לאחר בירורים יהיה תפוס באותו יום שתרצו אותו. ימי הולדת ותאריכים חשובים נוספים בלתי ניתנים להזזה ולכן חשוב לקבוע מראש.
שיהיה בהצלחה!