כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

איך לטפח את הזוגיות בעזרת משלוח פרחים?


זוגיות טובה צריך לטפח, בדיוק כמו פרחים, ואין כמו זר פרחים יפה שמתקבל במפתיע, באמצע יום עבודה, להכרזת אהבה וטיפוח הזוגיות.

מתנות רומנטיות הן דרך נפלאה לומר למישהו או מישהי שהם חלק בלתי נפרד ונפלא מהחיים שלכם, או כאשר אתם פשוט רוצים להביע אהבה - ובעוד שמתנות רומנטיות לא תמיד קל למצוא או לקנות בדחף של רגע כדי להפתיע מישהו, משלוחי מתנות ופרחים הם פתרון שתמיד זמין – במיוחד בשעות היום ואפילו בשעות הלילה.

מי צריך פרחים, באמצע היום?

במציאות שלנו, בני זוג רבים עובדים שעות ארוכות, במשרות אינטנסיביות, מתוחות ומעייפות. ואז, כאשר אנחנו מגיעים הביתה, קשה לפעמים להיות קשובים או לעשות את כל מה שצריך כדי לטפח קשר זוגי טוב, לרענן או להמציא אותו כל יום מחדש.

אחד הפתרונות הקלאסיים לכך הוא לעשות מחוות חריגות, שונות ומפתיעות כלפי בני הזוג שלנו, בצורה שתשבור את השגרה, תראה להם שאנחנו חושבים עליהם ושהם כל הזמן בליבנו. משלוח פרחים למקום העבודה הוא בהחלט דבר כזה, מפתיע ולא שגרתי.

סידורי פרחים – הוכיחו מחשבה, לצד הרומנטיקה

זר פרחים שמורכב משישה ורדים אדומים, ארוכים ויפים, שנשלח ומגיע לבת הזוג באמצע יום עבודה מעיד על תחושות רומנטיות, אין שום ספק. אבל כדאי לחפש גם מעבר לכך, משהו שיספר בנוסף גם סיפור אחר:

1. סידור פרחים מקורי, בתכנון עצמי מעיד על השקעה יתרה ומחשבה.

2. חפשו זר לא בהכרח גדול, אבל מורכב, שעשוי מפרחים שאתם יודעים שבת הזוג אוהבת ומסודר במיוחד עבורה.

3. אין שום דבר נורא ואיום בסידור פרחים שהחנות מציעה בקטלוג שלה כמובן, אבל ה-"אקסטרה מחשבה" עשויה בהחלט לזכות אתכם בכמה וכמה נקודות זכות.

האם סידור פרחים למקום העבודה מתאים לכל אחת?

תלוי לא מעט במשך הקשר שלכם, למשל:

- לפני שאתם משגרים את השליח למשרדי החבֵרה, שאלו את עצמכם עד כמה היא תרצה שכולם ידעו שיש מישהו בחייה.
האם הקשר שלכם כבר בשל או ארוך מספיק, כדי שהיא תכריז עליו קבל עם ועדה?

- כדי להיות בטוחים שאתם לא מביכים אותה, נסו לשייך את המשלוח ליום האהבה, כאשר בחורות אחרות עשויות לקבל משלוחי פרחים, והדבר ייראה יותר טבעי.

- ככל שהמשלוח שלכם יישלח ביום "פרטי" יותר, הוא ימשוך יותר תשומת לב, לטוב ולרע.

ולבסוף, היו בטוחים שמקום העבודה שלה פרטי מספיק כך שהמחווה שלכם תתקבל בלי שכל העולם יראה והקפידו שאופי הזר או הסידור יתאים לאופייה של המקבלת: אל תשלחו זר מפואר וראוותני למישהי צנועה ומסוגרת.