כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

מוצרי קוסמטיקה מקצועיים, לחיים חדשים ויפים יותר


כל אישה אוהבת להיראות במיטבה בכל עת ובמיוחד כאשר היא יוצאת מביתה לדייט, פגישת הכרות ראשונה או כל מפגש חברי מעניין. לצד זאת נשים רבות אשר עוסקות במקצועות ייצוגיים ומקצועות מתחום המשחק, האומנות, הדוגמנות וכו', חייבות בטיפוח ושמירה על פנים נאות וייצוגיות במיוחד.

מאז ומעולם הקדישו נשים בתרבות המערבית תשומת לב מיוחדת למראה הפנים שלהם כאשר הן נעזרות בבעלות מקצוע מנוסות המתמחות בטיפול יופי וקוסמטיקה שונים - כך למשל הקוסמטיקאיות מטפלות בכל איברי הפנים הקיימים וגם בעור הפנים, הצוואר ואיברים אחרים. קוסמטיקאיות שונות מטפלות גם בכפות רגליים וידיים והטיפול בהם ידוע בשמות מניקור ופדיקור.
 

הקפדה על שימוש במוצרים מקצועיים בלבד

לרשות הנשים והקוסמטיקאיות עומד בימנו מגוון עצום וכמעט בלתי נגמר של מוצרי קוסמטיקה וטיפוח שונים כאשר חשוב מאוד להבדיל בין מוצרי קוסמטיקה מקצועיים ואחרים שהינם שהינם פחותים באיכותם כאשר ההבדל העיקרי לרוב בין השניים נעוץ בעיקר במינון של החומר הפעיל הקיים בהם.

במוצרי הקוסמטיקה והטיפוח המקצועיים קיים ריכז חומר גבוה יותר אשר מפוקח כמובן על ידי הגורמים הבריאותיים והרשמיים המוסמכים לכך. הסיבה העיקרית לעניין המינון נובעת מכך שמוצרים רגילים שנצרכים בחנויות אמורים להתאים למכנה משותף רחב ככל האפשר של נשים משתמשות. חברות המייצרות את המוצרים יודעות שהריכוז בהם חלש במיוחד ויכלול לא יותר מ-5% חומצות בלבד.  הן אינן יכולות להסתכן בגירוי עורן של נשים משתמשות רבות שמנסות את המוצר קודם רכישתו. צריך להוסיף לכך את העובדה שמשרד הבריאות הישראלי קובע תקן אחיד לכל חברות הקוסמטיקה, וכך, מחייב את כולן למכור בריכוז זהה. ריכוז גבוה מדי של חומר במוצר שנמצא על המדפים יכול לגרום לתופעות של עקצוץ, אדמומיות וכו' - דבר זה יכול להרתיע רוכשות פוטנציאליות ובנוסף כמובן לפגוע בשמו של המוצר. 
 
החברות המובילות בתחום בעולם הינן לרוב בינלאומיות ומוכרות את מוצרי הקוסמטיקה שלהן בכל רחבי הגלובוס כאשר הן מייעדות אותם לנשים מאוכלוסיות שונות. ישנו שוני בין נשים ממינים ומגזעים מגוונים ומה שטוב ומתאים לאישה אחת יכול להיות מתאים פחות לאישה אחרת, ולכן החברות המובילות בתחום פונות למכנה משותף נמוך ככל האפשר במוצרים רבים  ו/או דואגות להשיק ליין מוצרים ייעודי וייחודי לכל קבוצת נשים, על פי גילאים, סוג העור, רגישות וכו'.
 

טיפול אישי מותאם לעור שלך...

כל מי שמטפלת אצל קוסמטיקאית אישית יודעת כי היא זוכה ליחס אישי - היא נחשבת לקוחה קבועה ונאמנה, ולכן, כאן המצב שונה. הקוסמטיקאית מכירה את הלקוחה ואת העור שלה, יכולה לתת טיפול נקודתי, לייעץ על המוצר המתאים ביותר, ובכל מקרה של הופעת גירוי לתת מענה מתאים במיידית. אשת המקצוע תבצע איבחון יסודי של מצב העור וצרכיו ותציע טיפולים ותכשירים במינונים מתאימים.

ניתן כיום כאמור למצוא שורה של מוצרים המיועדים לטיפולים שונים: מוצרי אנטי-אייג'ינג, מוצרים לניקוי העור, מוצרים לטיפול באקנה, מוצרי טיפוח לעיניים, מוצרים המסייעים בהבהרת כתמי עור ועוד. קיימות חברות קוסמטיקה וטיפוח בינלאומיות רבות וכל אחת ואחד יכולים למצוא את החברה שמוצריה אהובים עליהם ומתאימים לצרכיהם ולטעמם.