כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

החזרת המראה הנחשק עם מילוי שיער דליל


גופנו עובר שינויים רבים במהלך השנים שלא תמיד יש לנו שליטה עליהם, וחלקם משפיעים הן על המראה שלנו והן על ביטחוננו העצמי.

בקרב נשים וגם גברים רבים אשר סובלים מביטחון עצמי נמוך עקב התקרחות, אחת התופעות המטרידות והנפוצות ביותר היא דילול של השיער שנגרם בגלל מגוון סיבות שלכולן תוצאה אחת – מראה שיער מקליש.

בעבר לא היה פיתרון ארוך טווח עבור דילול שיער, וגם היום יש מגוון תכשירים שמציעים עיבוי של השיער, אך בסופו של דבר גורמים ליותר נזק מתועלת. האם פירוש הדבר הוא שלא ניתן לטפל בשיער דליל? למרבה השמחה התשובה לכך היא שלילית, ולפניכם תוכלו לקרוא מה ניתן לעשות בנושא וכיצד תוכלו לבצע מילוי שיער דליל.
 

שיער דליל – מדוע התופעה מתרחשת?

לתופעת השיער הדליל יש מספר סיבות שנחלקות לשתי קטגוריות עיקריות כשאחת מהן היא גנטיקה. אם גבר או אישה נושאים גן מסוים שגורם לדילול השיער בשלב כזה או אחר, הסבירות שזה אכן יקרה היא גבוהה. לעומת זאת, יש גם גורמים סביבתיים שמביאים לדילול שיער וגורמים לו לנשור בכמויות חריגות לעומת 50-100 שערות ביום שנחשבות – כמות הנחשבת סבירה. בין הגורמים הללו ניתן למצוא תזונה לקויה שמביאה למחסור בוויטמינים שגורמים לדילול שיער, טיפולים אגרסיביים ושימוש בחומרים שמביאים למצב הזה וגם אירועים טראומתיים ולחצים נפשיים משפיעים על זקיקי השערה.

במקרים בהם יש דילול שיער בקרב נשים או גברים, חשוב לשלול סיבות בריאותיות לפני שפונים לעשות מילוי שיער דליל. אם בבדיקת דם מתגלה חריגה בערכי הוויטמינים ורכיבים אחרים, ניתן למלא את השיער הדליל באמצעות שינויים באורח החיים. במקרים אחרים, מומלץ לפנות למומחים כדי שיבצעו מילוי לשיער הדליל, ויחזרו לראשכם את המראה השופע משנותיכם המוקדמות.
 

כיצד ניתן למלא שיער דליל ביעילות?

מילוי שיער דליל לא ניתן לביצוע על ידי תכשירים קוסמטיים שונים שכאמור עושים יותר נזק מתועלת. כדי לקבל טיפול נגד התקרחות גברים, לבצע מילוי שיער דליל לנשים וגם מילוי שיער לגברים יש רק פתרון יעיל אחד – השתלה.

על מנת שתוכלו לראות תוצאות בשטח, חשוב לפנות למומחים בנושא בלבד. באמצעות השיטה המתקדמת שלנו שכוללת הוצאה של זקיקי שיער מהחלה האחורי של הראש והשתלה באזורים הדלילים, השיער שלכם יצמח בצורה נפלאה וירגיש כאילו לא קרה דבר. השיטה המתקדמת ונטולת הכאבים במרפאות שלנו תעזור למלא שיער דליל ולהעניק לו מראה שופע ומלא שיחזיר לכם את הביטחון ואת המראה הצעיר.