כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

עשה ואל תעשה - כך תתכונן לדייט ראשון...


דייט ראשון הוא מאורע מרגש, מותח ומיוחד מאד - עד שהוא לא מתחיל אי אפשר באמת לדעת ואפילו לא לנחש איך הוא יהיה, האם תהיינה כימיה ותקשורת טובות בין הנפגשים והאם למפגש תהיה המשכיות.

יחד עם זאת, ישנם לא מעט רעיונות איך לשפר את הסיכויים לדייט נוסף או להצלחת הראשון וחשוב מאד להקפיד עליהם על מנת שהפגישה לא תוכרז ככישלון. להלן כמה רעיונות שניתן ליישם לפני הדייט הראשון ויכולים לתרום רבות להצלחתו:
 
1. שמירה על טבעיות - אין צורך להיות מי שאנחנו לא או להפוך את עורנו. חשוב שתתנהג באופן טבעי ככל האפשר, למרות המתח וההתרגשות ותאפשר לצד השני להכיר אותך בדיוק כפי שאתה. הצגה או התנהגות מלאכותית סופן להתגלות חיש מהר.

2. מקום המפגש - כדאי לבחור מקום שאינו רועש כך שאפשר יהיה לשוחח מבלי להרים את הקול. בנוסף, לא מומלץ לבחור במסעדה, שכן ההתרגשות יכולה להפריע לתאבון. בית קפה יכול להיות מקום מצוין. כדאי לבחור מקום פינתי שלא יהיה בו הרבה רעש.

3. לבוש - אין צורך להגזים בלבוש. כדאי להתלבש כמו שמתלבשים באופן יומיומי, בבגדים שמתאימים ומחמיאים למבנה הגוף וכדאי להימנע מחולצות או פריטי לבוש שמופיעים עליהם משפטים או הצהרות שעלולים להתגלות כפוגעניים.

4. מראה אישי וטיפוח - אין צורך להתגלח באופן מיוחד אם לא מקפידים על כך ביומיום למשל. יחד עם זאת כדאי להקפיד על עור פנים חלק ונעים וכדאי אפילו לשקול להזמין טיפול פנים לגברים מספר ימים לפני המפגש.

5. תשלום - כדאי להגדיר מראש איך תתבצע חלוקת התשלום במקום שבו נפגשים. זאת על מנת למנוע כל סיכוי למבוכה או לתחושות לא נעימות לקראת הסיום. על מנת להימנע ממבוכה זו, כדאי בדייט הראשון להתחלק שווה בשווה בהוצאה.

6. כנות - לא מומלץ לשוחח על דברים שאינם נמנים על תחומי העניין וכדאי לומר דברים אמיתיים, כנים ונכונים. שקרים או הלצות עלולים להתקבל במגננה או אפילו עלבון. במידה ויוחלט על המשכיות, הכנות תתברר כמוצדקת.

7. הצהרת כוונות לקראת הסיום - במידה ותחוש שאתה לא מעוניין להיפגש פעם נוספת, כדאי לומר זאת בסיום הדייט על מנת שלא תתפתחנה ציפיות של הצד השני שסופן להתבדות או להפוך לאכזבות.
 

טיפוח לגברים - נושא חשוב מאין כמוהו!

גברים רבים מקלים ראש בנושא טיפוח המותאם להם עצמם ולא מבינים את הפוטנציאל שיש לעור מטופח ובעל מראה יפה בהצלחת המפגש עם הצד השני. תחושות של רצינות ושמירה על עור הגוף חיוניות מאד עבור מי שנפגשים עמו, שכן אם אדם כזה או אחר מקפיד לטפח את עור גופו - לבטח הוא נקי והגייני וכזה שכדאי מאד להיות אתו בקשר, גם הדוק ואינטימי.

כיום ישנם טיפולים רבים המתאימים לגברים ואט אט עם הזמן גברים רבים מבינים שכדאי להם להשקיע בטיפול פנים או כל טיפול אחר על מנת לשפר את ההופעה שלהם, גם אם מספר ימים לפני שהם יוצאים לדייט הראשון. כאשר עור הפנים, לדוגמא, נראה נקי ורענן מתקבל מראה אסתטי שאי אפשר לעמוד בפניו והסיכויים להצלחת הדייט עולים בצורה משמעותית. הרבה מאד מוטל על הדייט הראשון ויש לו חשיבות גבוהה מאד בקביעה האם ייפגשו הצדדים שוב והאם יש כאן פוטנציאל למערכת יחסים ארוכת טווח. כאשר מגיעים מוכנים למפגש סף המתח עשוי לרדת והפגישה יכולה להצליח - תמיד אפשר לרכוש חבר או חברה חדשה גם אם לא למטרות רומנטיות.