כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

בוחרים את הקונדום המומלץ...


גברים רבים מעוניינים לדעת מהו אותו קונדום שמתאים להם ומהם המאפיינים של אותם קונדומים מומלצים שמוצגים לראווה בראש רשימת המוצרים הנבחרים בחנות הווירטואלית או החנות הפיזית בה נמכרים אמצעי הגנה וצעצועי מין. במאמר זה נסביר אודות התפתחותו של הקונדום, מדוע הקונדום משמש כבחירה המועדפת של גברים רבים ומהם סוגי הקונדומים המיוחדים שנמצאים בראש רשימת הקונדומים המומלצים. הבה נתחיל...

קונדומים - על מה מדובר?

הקונדום הראשון שהומצא לפני יותר משלושת אלפים שנה (יש עדויות לכך שהשתמשו בקונדום עוד בתקופת הפרעונים), היה עשוי מפשתן. שנים לאחר מכן הרומאים החלו להשתמש בקונדומים אותם הם הכינו מעור של כבש ומכל מיני איברים של עיזים. בשלב מאוחר נעשה שימוש בקונדומים שהיו עשויים מבדים וצמר, אלו הוטבלו טרם שימוש בתמיסה מיוחדת שייבשה ואטמה אותם. רק בשנת 1844 הומצא הקונדום הסינטטי. לעומת הקונדומים של היום, קונדום זה היה מיועד לשימוש רב פעמי והוא סופק לחיילים האירופאיים על מנת שלא יחזרו הביתה לנשותיהם עם מחלות מין. רק בשנות השלושים של המאה ה- 19 החלו לייצר ולהשתמש בכל מיני קונדומים שעשויים מלטקס. אם המטרה הראשונה של השימוש בקונדום הייתה למנוע הידבקויות מכל מיני מחלות מין, ברבות השנים הקונדום הפך להיות אמצעי ההגנה העיקרי והבטוח ביותר למניעת הריון לא רצוי. משנות השישים ועד שנות השמונים, ירדה תהילתם של הקונדומים וזאת בעקבות המצאת הגלולה, אך בשנות השמונים כאשר מחלת האיידס החלה להשתולל, רבים חזרו להשתמש בקונדום.

קונדומים כיום

נכון להיום רוב הגברים מעדיפים להשתמש בקונדום למטרת מניעת הידבקות במחלות מין שונות ומניעת הריונות לא רצויים. הסיבה לכך היא שמדובר על אמצעי מניעה חד פעמי בו משתמשים בעת קיום יחסי המין ולאחר מכן זורקים. הקונדום פשוט מאוד להלבשה ואינו מסכן את האישה או הגבר בכל מיני תופעות לוואי לא בטוחות. אם עד לפני מספר שנים גברים רבים טענו שהקונדומים גורעים מההנאה שלהם בעת קיום יחסי מין וזאת משום שהם פוגמים בתחושת החיכוך, נכון להיום יש קונדומים מסוגים שונים, ביניהם גם קונדומים דקים מאוד שמעניקים את אותה תחושה שקיימת בעת קיום יחסי מין ללא קונדום. קונדומים מומלצים הם אותם קונדומים מיוחדים שנבחרו על ידי רוב האנשים כקונדומים המובילים.

ברשימה המובילה של אותם קונדומים מומלצים, כלומר אותם קונדומים אותם כדאי לשים בכיס של הג'ינס טרם יציאה לדייט ניתן למצוא את הקונדומים הדקיקים, קונדומים עם נקודות חספוס וצלעות רטט שמשמשים לגירוי מוגבר בעת קיום סקס וקונדומים REAL FEEL שמעניקים את אותה אשליה בה רוב הגברים מעוניינים, אשליה של קיום יחסי מין ללא קונדום. בהצלחה ובהנאה!