כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

פנקו את האהובים שלכם - זה מגיע להם וגם לכם!


כל אחד מחפש אהבה ומישהו לחיות איתו ולאהוב אותו,
ולכל אדם מחפש ישנו מענה ראוי ונכון שממתין בדיוק לו!

מציאת אהבה לעיתים רבות נראית קשה ואף מרגישה לנו מייאשת, אך אל לנו "להרים ידים" בפני האפשרות לאהבה וזוגיות, שהרי גם אלו יגיעו אלינו בדרך זו או אחרת (אם רק נשמור על אמונה ואנרגיות חיוביות ומזמינות).
 

"לא טוב היות האדם לבדו" - חשיבותה של אהבה

כבר מלפני שנים רבות הוזכר בכל מאמר, נכתב בכל ספר והוצג אף בכתבי דת וקדושה כי "לא טוב היות האדם לבדו". מאוד חשוב שיש אהבה בחיים, שהרי אהבה היא מעיין רגש עצום ומיוחד שממלא אותך ועושה אותך מאושר יותר ומחוזק יותר. 

ועל כן, במרוצת החיים העמסה והדינאמית כאשר הכל חג סביבכם במהירות גבוהה ומשתנה אל מול עיניכם, חשוב למצוא את האדם, האחד, השותף והאהוב אשר יהווה בעבורכם בן זוג ראוי ומפרגן להמשך החיים (זכרו כי: החיים ממשיכים ולכן עדיף לחלוק את החיים עם מישהו מאשר להעביר אותם לבד).
 

אהבה, זוגיות ומה שבניהן - הדרכים לשמר זוגיות ולחזק רגשות קיימים!

הגעתם לנחלה, מצאתן זיווג ראוי והגון? אתם מאוהבים? ברכותינו! 
חשוב מאוד שתזכרו כי בעבור שמירת האהבה ותחזוקת הזוגיות הזו יש לעבוד ואפילו לעבוד קשה...
איך עושים זאת? הנה כמה טיפים חשובים שיסייעו לכם בדרך:
  • אכפתיות ונתינה: חשוב מאוד להתעניין, להתמסר ולהפגין חיבה אל בן הזוג, שכן אלו יגרמו לו להיות בטוח כי הוא אהוב ורצוי במערכת היחסים.
  • מסירות ואמינות: חלק בלתי נפרד מהשמירה על זוגיות יציבה ונכונה היא כמובן השמירה על אמינות ויושרה אל מול בן הזוג, הן בפרטים הקטנים ביותר והן בגדולים ביותר – הקפידו להיות כנים וישרים זו עם זה ובכך תרוויחו שקיפות מלאה שתחזק את מערכת היחסים.
  • השקעה בלתי פוסקת: זכרי כי חלק חשוב מהקשר הוא להשקיע באדם האהוב עליך ולפנק אותו כמה שיותר, הן על ידי הענקת יחס, פינוקים וכן גם מתנות לבן הזוג, לא רק מתנות לאישה, אלא גם מתנות לגבר (לקנות לו דברים שהוא אוהב וביטוי ההשקעה בקשר היא הגורמת לקשר לפרוח ולהצליח). אם כבר בחרת לפנק את הגברבר שלך ברכישה של מתנות לגבר, הרי שתתפלאי לגלות כי התחום של מתנות לגבר הוא נרחב ואף עצום - אז לפני שאת מתחילה במסע הקניות לאהוב, ערכי רשימה מסודרת בה יופיעו שלל הדברים שהוא באמת צריך, תקציב מסודר, אופי המתנה (אישית או שגרתית) וכו'.
לא צריך סיבות מיותרות ולא צריך תירוצים – פינוק האהובים שלכם נחשב למרכיב הכרחי במערכות יחסים מוצלחות,
על כן, הקפידו להשקיע, להשפיע ולפנק את בני זוגכם כמה שרק אפשר!