כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

בילוי זוגי לא שגרתי


העולם ברובו מתחלק לשני סוגים מרכזיים של בני זוג - בני הזוג חובבי השגרה לעומת בני הזוג שוברי השגרה, בואו ננסה לדון בסוגייה המעניינת ובכל סוג של זוג. 

הסוג הראשון, "הזוג השגרתי", נוטה לחפש כל העת את השגרה, את הידוע והמוכר לו. מדובר בזוג שלא מחפש אטרקציות מיוחדות, לא מחפש לעצמו בילויים יוצאי דופן, לא הולך אל מקומות לא מוכרים, פיזיים, ריגשיים ובכלל התנהגותיים, לא מסתקרן ולא הרפתקן. הסוג השני הוא כזה ששונא שגרה, "הזוג שובר השגרה" - זוג שלא מסוגל לקבל את היום יום כמו שהוא, מספיק לו שהוא צריך לעבוד באותה עבודה כל הזמן ולראות את אותם אנשים כל הזמן, אז הם פשוט מחפשים אטרקציות מיוחדות בזוגיות שלהם, בילויים לא שגרתיים, דברים שיכולים להוסיף עניין לחיים המשותפים שלהם מעת לעת.

לשמחת כל הזוגות "הלא שגרתיים", העולם הגדול וכן גם מדינתנו הקטנה עם אורח חייה התוסס והרב-גווני מציעה לא מעט מקומות ואתרים שמציעים אטרקציות לא שגרתיות. כל מה שהם צריכים לעשות זה להחליט מה מתאים להם, מה הרף המקסימאלי שלהם לעניין, ולהחליט היכן וכיצד לבלות ביחד. אם גם אתם מגדירים עצמכם כבני זוג לא שגרתיים במיוחד, הנה מספר רעיונות לאטרקציות מיוחדות לזוג שרוצה לבלות יחדיו, אבל קצת אחרת.
 

רעיונות לא שגרתיים לבילוי זוגי יוצא דופן...

> טיפוס הרים: כן, זה אולי נשמע מעט מפחיד, אך זה בהחלט לא שגרתי. זוגות אשר אוהבים את הטבע ורוצים לחוות אותו באופן אופטימאלי, מוזמנים לצאת למסעות של טיפוס הרים במקומות שונים, בארץ ובעולם. מתחילים לאט, בזהירות ובהדרגתיות, בהרים "קטנים" יותר ועם הזמן, האתגר והחוויה עוברים להרים הגדולים באמת.

> צלילה זוגית: יש שיטענו כי מדובר לכאורה בבילוי די שגרתי, אך הדבר תלוי  בעיקר מתי ואיפה - בארץ או בחו"ל, באיזה עונה בשנה וכו'. עבור זוגות רבים צלילה משותפת יכולה להיות בילוי מאוד לא שגרתי, ותהיו בטוחים שמדובר בחוויה מרגשת ויוצאת דופן שתמיד עדיף לעשות יחדיו.

> סדנאות אהבה: סדנאות ייחודיות בהן בני הזוג נחשפים לכלים ודרכים חדשות לענג אחד את השני, על מיניות מקודשת ונפלאותיה ושאר יסודות חשובים ליחסי אהבה ואישות מוצלחים לאורך זמן. סדנאות אלו מועברות לרוב על ידי סקסולוגיים ואנשי מקצוע שונים.

> טנטרה זוגית: אלו שלא מעוניינים בסדנה שכזו בנוכחות זוגות נוספים, אך כן מעוניינים ללמוד ולחוות עוד על מיניותם הזוגית, יכולים כיום לחפש, למצוא ולהירשם גם בקלות לסדנת טנטרה מיוחדת לזוגות שם יזכו לסדנה אינטימית, עמוקה ומעשירה במיוחד עבורם.

> סדנאות משותפות: אפשר למצוא מגוון סדנאות משותפות, כולל סדנאות לגילוי עצמי ולגילוי הזוגיות, דברים שיכולים לפתוח ולעזור אחד לשני להכיר את עצמם טוב יותר. לעיתים מדובר בסדנאות של התבודדות במשך מספר ימים במקומות רחוקים מכל מה שהם מכירים.

> מועדונים מיוחדים: לא מדובר במועדוני ריקודים בהכרח, אלא מועדונים שיש בהם דברים קצת יותר נועזים, דברים אחרים, לא מוכרים בשטח הטבעי, שיכולים להענק חוויה אחרת, נקודת מבט שונה על זוגיות והחיים בכלל.

מסעות ליליים בטבע: בילוי ייחודי הכולל טיולי טבע ליליים, פיקניק אינטימי באווירה שקטה וטהורה, רק אתם והטבע.

כל זוג רשאי לבחור עבורו כיצד לנסות ולשבור את השגרה שלו באופן שיתאים לשני בני הזוג בצורה אידיאלית. הדבר החשוב ביותר בכל האפשרויות הנ"ל, הוא כמובן תמיד לשמור על ראש פתוח, לזרום עם החוויה, להתנסות באהבה ומי יודע לאן יוביל אותנו העונג הבא...