כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

ריגושי אהבה חדשים למבוגרים


איך לא שנהפוך זאת, חיינו הם דינמיים ומעניינים מאד ברוב הזמן, אך לא פעם ישנן חוויות שהיינו רוצים לממש אבל לא תמיד הן יוצאות לפועל, כורח נסיבות כאלו ואחרות - האם צריך בהכרח להשלים עם הדברים או לנסות להתעקש ולהגשים?

שמעו סיפור על זוג אוהבים שרצו לרגש, לפלפל ולאתגר מחדש את חיי הרומנטיקה והאהבה שלהם וניסו דרכים רבות להצליח בדבר - טיולים סוערים ברחבי העולם הכוללים פינוקים מיוחדים החל מעיסויים אינטימיים לאוהבים ועד ארוחות גורמה במסעדה הכי יוקרתיות שיש; הגבר קנה לזוגתו שרשרת פנינים יקרה ומיוחדת במינה, בת הזוג רכשה עבורו שעון יפה ונוצץ , אך הם עדיין לא חשו שהם מצליחים להרים את האהבה שלהם לגבהים חדשים.

הם המשיכו לחפש אחר "אטרקציות" חדשות ומרגשות, בילוי, חוייה או מקום מיוחד ברחבי הארץ ובחו"ל והתקשו למצוא משהו שעדיין לא ניסו. יום אחד דפדפה האישה באחד המקומונים שהיו זרוקים בסלון ולפתע ראתה מודעה הקוראת בכותרתה "רוצים לשפר את חיי הזוגיות שלכם ולא יודעים איך? ניסיתם הכל ושום דבר לא משך אתכם? הנה הפתרון -דירות אהבה לאירוח אינטימי מיוחד". תחילה לא ייחסה למודעה חשיבות מיוחדת והמשיכה לעיין בעיתון, רק בהמשך לפתע החליטה להציץ שוב למודעה והבינה שאולי מצאה את הדרך המיוחדת והבלתי צפויה להפתיע את בעלה.
 

יש לי הפתעה דיסקרטית בשבילך...

ערב אחד כאשר בן הזוג לא נכח בבית, החליטה בת הזוג להוציא את פרטי המודעה המדוברת ולהזמין להם דירת אהבה דיסקרטית - חייגה האישה ולאחר שהסבירו לה בקול נעים ושירותי מאד את אופי הדירה והחוויה, החליטה לבסוף להפתיע את בעלה ולהזמין עבורם מקום. לאחר יום עבודה מפרך הגיע בן הזוג והיא מיהרה לומר לו: "יש לי הפתעה בשבילך..." תחילה לא הבין בן הזוג את פשר העניין ומדוע הם מתוכננים לצאת מבלי הודעה מוקדמת בעניין, אבל כמובן שהבין שמשהו מעניין עומד על הפרק ועשה כפי שביקשה.

תוך חצי שעה הם כבר הגיעו לדירת האוהבים שלהם שהוזמנה - הגבר נדהם מהדירה המפנקת והודה לה על ההפתעה המרגשת כאשר בתוך הדירה הייתה תאורה מיוחדת, עם בקבוק יין, ג'קוזי, מגבות ומגזין יחסי אהבה-שליטה מיוחד שהמתין להם שם על המיטה מראש. מיותר לציין שהם העבירו יחדיו בדירה לילה סוער ביותר ובלתי נשכח בין הסדינים. אם גם אתם מחפשים דרך לשיפור וגיוון בחיי הזוגיות, האהבה והמין שלכם, אל תהססו לשבור ולשנות שגרה בכל דרך ייחודית אפשרית - שינוי אווירה רומנטי וזוגי שכזה יכול לשדרג בכמה רמות את התשוקה וחיי הזוגיות שלכם למקומות שעדיין לא הכרתם...