כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

איך מפיגים את השעמום בזוגיות?


הדרכים הרבות והרומנטיות להפיג את השעמום בזוגיות יכללו במוקדם או במאוחר אביזרי מין, משום שסקס הוא שפה שכל זוג חייב לשלוט בה ולהכיר את הדקויות שלה. משחקי מין והתנסויות שונות בסקס הן חלק מהחיים וככל שמנסים יותר מבינים כמה נוח לכם בכל סיטואציה ומהם הגבולות שלכם. את ההתנסויות האלה רצוי לעשות בזוג, כמובן, משום שאחרת אי אפשר להרגיש את הביטחון והנוחות המחייבים כדי להגיע למצב שבו אפשר להתנסות וליהנות מזה, ולכן התחילו בקטן, בעזרת אביזרים פשוטים שלא דורשים למידה רבה ויכולים להרחיב את הידע שלכם על עצמכם ועל בני הזוג שלכם.

 


התנסות עדינה


התנסות עדינה עם צעצועי מין לזוגות שמתחילים רק להכיר את זה יכולה להיות בעזרת תלבושות מיוחדות שמכניסות אתכם למשחקי תפקידים, אם יש לכם פנטזיות שמדברות אליכם ורק בזוג אתם מעזים לנסות. זה יכול להצחיק, לשעשע, להלהיב ולגרות אתכם לפתות אחד את השני באמצעות תלבושות של רופאה, אחות, שוטר, מורה וכן הלאה. סיטואציות כאלה עוזרות נגד שעמום משום שהן זורקות אתכם למצב לא מוכר שבו תוכלו להרשות לעצמכם גם לומר דברים שלא העזתם לומר בשגרה. תוכלו לשחק משחק תפקידים שיאפשר לכם לבקש דברים שלא הייתם מעזים לבקש גם קודם וזאת בעצם החשיבות של תחפושת שמכניסה אתכם לסיטואציה טבעית.


היכרות עם האינטימיות


זוגות מתחילים שרוצים לנסות אביזרים על מנת להכיר טוב יותר אחד את השני יכולים לעשות זאת באמצעות היעזרות באביזרים כמו דילדו או פלאגים למיניהם, וכמובן ויברטור. זוהי דרך נהדרת להכיר את האינטימיות של האנטומיה של בני הזוג שלכם לעומק וגם להגשים פנטזיות. זוהי גם דרך מצוינת להבהיר לבני זוג שהאורגזמות שלכם דורשות שיפור ולכן הצעצועים האלה פועלים בדרך מדויקת לכם. תוך כדי הסברים והתנסויות תוכלו לכוון אותם טוב יותר, להתנסות בעוצמות חדשות שטרם הכרתם ולהחליט לבד מה אתם אוהבים ומה אתם רוצים עוד לנסות.


שיפור האורגזמות למנוסים
 

שיפור האורגזמות נועד לבני זוג מתקדמים ומנוסים שכבר מכירים אחד את השני היטב וממש משועממים מההיצע. אם טרם ניסיתם הגשמת פנטזיות קיצוניות ממש, זה הזמן להגיע לזה. רבים אוהבים להתנסות בשנים האחרונות באביזרים שבאים מעולם השליטה ולכן אתם בהחלט מוזמנים לנסות אזיקים, שוטים, כבלים וחבלים למיניהם. זה מיועד רק לזוגות שבוטחים אחד בשני עד כדי כך שהם מוכנים להיכבל ולהיות נתונים לחסדיו של השני, ולכן זוהי חוויה מעולה למי שכבר ניסה כמעט הכל, מלבד להיכנע ולהתמסר לשליטה של בן הזוג שלו. חשוב ללמוד כללי זהירות לפני כן ולדעת איך לתפעל כל אביזר משום שחלקם יכולים לגרום לנזק אם לא מפעילים כנכון. ברוב המקרים הפעלת שיקול דעת ומתינות מסוימת לפחות בהתחלה יכולה להכניס אתכם לעולם הזה בצורה בטוחה ומעניינת מבלי לפגוע באף אחד.