כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

טיפים לאיפור ערב לדייט


קבעת דייט רומנטי? את חייבת מלהראות במיטבך, ובוודאי מעוניינת לדעת כיצד ליצור איפור ערב דומיננטי שיחזיק מעמד לאורך הערב וגם יראה נפלא בכל תמונה.

האיפור תלוי בסוג האירוע

איפור הערב עשוי להשתנות מידי פעם, בהתאם לסוג ההשתתפות שלך בפעילות ואופי האירוע עצמו (רשמי, קוקטייל או ספונטני). הוא כמובן גם נגזר ממה שתלבשי לאותו המקום, אך עליו להיות עשוי יותר מאיפור היומיום וכתוצאה מכך גם מודגש יותר. לכאן ייכנסו ההברקות החזקות שמתאימות לתאורה מלאכותית ולא טבעית, גימורים דומיננטיים, הצללות עדינות, יותר בלינג ופחות מט.

איפור ערב טבעי ו"עשוי"

האיפור שלך הוא חלק בלתי נפרד מהטוטאל לוק – הלבוש, התכשיטים והשיער. אם את מעדיפה איפור ערב עדין, השתמשי בהדגשות עיניים ושפתיים בגוונים טבעיים. אפשר לתחום את קווי המתאר של הפנים באמצעות הצללה באזורי הלסת והאף, אך אם תעדיפי לשמור על מראה מעודן, הימנעי מעבודה בשכבות רבות ומעומס צבעוני.
אם את מעוניינת ליצור איפור מעושן ודומיננטי, אפשר להוסיף צללית ותוספת ריסים ולהדגיש את השפתיים בגוון בולט. כדאי להשתמש בצבעים דומיננטיים אך חשוב לעשות זאת על סמך מה שתלבשי, כמו למשל טאצ' עדין ממשפחת הגוונים הסגולים או הכחולים, אודם אדום מבריק וחזק ועוד.

שלבי עבודה למתאפרת הערב המתחילה:

כדי שהאיפור שלך ישרוד לאורך כל הערב, תצטרכי להתאפר בצורה מדויקת ולהקפיד על כמה שלבי עבודה:
השכבה הראשונה היא הסרום, שיש להניח על עור נקי ולפני קרם הלחות. הסרום יסייע לעור לקבל מראה זוהר וקורן יותר, כאשר קרם הלחות משלים את החיות, הגמישות והחיוניות של העור.
לאחר מכן עלייך להשתמש בפריימיר, בלעדיו שום איפור ערב לא יהיה שלם. הפריימיר מצמצם נקבוביות, ממלא קמטים וקמטוטים והופך את העור לאחיד.

מכאן עוברות למייקאפ בהתאם לגוון שלך. השתמשי בכיסוי איכותי שלא מצריך ממך פידור.
השלב הבא הוא העיניים: לטובת איפור ערב בולט ומעניין, תוכלי לשלב צלליות מבריקות, אייליינר ג'ל (גם במקום עיפרון שחור), מסרקה בשכבות כאשר אחת תבטא מראה טבעי והאחרות יעבו ויאריכו את הריסים.
בסיום תוכלי לשלב ברונזר, שימר, קונטורינג וסומק – ארבעתם יאחדו את מראה הפנים וייצרו עמידות מצוינת.