כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

כיצד להכניס ריגושים לחיי הזוגיות?


אתם יחד כבר לא מעט זמן ואין ספק, האהבה שם ובגדול - עם זאת, ככל שהזמן עובר, שגרת חיי היום-יום, העבודה ושאר הדאגות מסביב גורמים לחיי הזוגיות המשותפים להיעשות מעט נטולי תשוקה מדי פעם.

כשהקשר רק התחיל, לרגש ולמגע היה מקום מרכזי והייתם נרגשים להיות זו בחברתו של זה, סביר להניח שלעתים התחושה הזו עשויה להיות חסרה. עם זאת, בדיוק כפי שהאש דעכה, כך אפשר גם להדליק אותה מחדש. הדבר דורש לא מעט נכונות לעשות שינויים ולהשקיע אנרגיות נוספות, אך בטווח הארוך, נגלה כמה זה שווה את זה. ריכזנו עבורכם כמה עצות קטנות אך חשובות שיוכלו להדליק מחדש את הריגושים חיי הזוגיות שלכם:
 

הקפידו לנעול את דלת חדר השינה

אחד הגורמים המשמעותיים ביותר לפגיעה באינטימיות הוא חילול הפרטיות. מבלי ששמנו לב לכך, אפשרנו לחדר השינה שלנו להיעשות פרוץ לחלוטין. הילדים נכנסים מתי שרק ירצו ורגילים שהדלת תמיד פתוחה. אין ספק, חשוב שנהיה זמינים להם, אך חשוב שגם נדע להעביר את המסר שיש רגעים שבהם ראוי לשמור על פרטיות. נדרש קצת זמן "ביחד"? פשוט נועלים את הדלת.

מצאו את הזמן לדבר

מתי בפעם האחרונה שיתפתם זו את זה במה שאתם מרגישים, כיצד עוברים עליכם הימים וכיצד חוויתם את עצמכם בתוך המשפחה בתקופה האחרונה? ליכולת שלכם לדבר באופן פתוח ולקבל מענה רגשי ראוי שיש קשר הדוק לתקשורת שלכם גם במיטה. ככל שתרגישו יותר ביטחון, פתיחות וקירבה, כך גם תוכלו לבטא יותר מה נעים לכם, מה אתם רוצים וכמה אתם זקוקים זו לזה.

הכניסו גיוון ועניין...

לפעמים, מה שבאמת נדרש, הוא לשבור את השגרה. כעת כשלמדתם לדבר בצורה יותר פתוחה, זוהי הזדמנות לדבר גם על פנטזיות שעד כה לא העזתם לשתף בהן ולהתנסות בדברים חדשים. כיום, יותר מאי פעם, ניתן למצוא ולהזמין בקלות (גם אונליין) מבחר של אביזרי מין לשיפור חיי האהבה שלכם - החל משמנים, פריטי לבוש וצעצועים מענגים שיכולים להפוך את החוויה המינית למרגשת יותר ולסייע לכם לחקור יחד את המיניות שלכם ולגלות דברים מפתיעים. כשהמין הופך לחוויה של למידת משותפת, סביר להניח שרק תחכו לפעם הבאה בה תהיה לכם פרטיות.

ואם כבר אמרנו פרטיות – צרו אותה!

התא המשפחתי הופך את הפרטיות למצרך נדיר. כדי לאפשר לכם למצוא את המרחב השקט והפרטי שלכם, חשוב שתמצאו את הרגעים הקטנים בהם תוכלו להיות רק אחת עבור השני. הקפידו לקבוע חופשות קצרות שמוקדשות רק לכם, לא לכל חופשה חייבים לקחת את הילדים. מצאו זמנים ביום בהם אתם לבד. נסו לתכנן הפסקות צוהריים משותפות. אם נשקיע בכך מחשבה ונכונות, נגלה שיש לא מעט דרכים בהן ניתן להיות שוב לבד עם החצי השני שלנו ולהדליק מחדש את הניצוץ שבגללו בחרנו בהם מלכתחילה...