כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

איך להתכונן לדייט ראשון?


אם היו אומרים לכם שאוטוטו אתם פוגשים את אהבת חייכם, לא הייתם קופצים על ההזדמנות? אתר ההכרויות שלנו מעניק לכם את הפלטפורמה לפגוש אנשים שרוב הסיכויים שלא תפגשו בדרך אחרת ואולי אפילו למצוא את הפרטנר הבא. דייט ראשון מלחיץ רבים אפילו דייטרים מנוסים שכבר ניהלו פגישות עיוורות רבות ובכל זאת, כל פעם מחדש ההתרגשות בשיאה והלחץ עולה. איך תגיעו לדייט ראשון מוכנים ותנהלו אותו בדרך הטובה ביותר ואיך מתנות נכנסות לתמונה?

הגיע הזמן לתחקיר מקדים

אתם לא חייבים לצאת לדייט רק לאחר צ'אט אחד מהיר, אפשר בהחלט לקחת יותר את הזמן ולהכיר את הבן אדם אונליין לפני שעוברים לאוף ליין ועל הדרך לאסוף עליו מידע שימושי. גם להבין אם הוא אכן בשבילכם ותיהנו לבלות דייט במחיצתו (תיאום ציפיות וכדומה) וגם שיהיה לכם חומר רקע לעבוד עמו בדייט עצמו. כבר יהיה לכם בסיס ורקע לשיחה (כי הוא כבר סיפר לכם על עצמו, תחביבים, שאיפות, משפחה, חברים). זכרו דייט זה לא ראיון עבודה, אבל עדיין מדובר במפגש אישי ואתם בהחלט יכולים להגיע ערוכים אחרי שאתם חשים בנוח עם הבחירה וההחלטה שקבלתם בנוגע לדייט.

הלוקיישן קובע
אין ספק שמיקום הדייט משפיע גם על ההצלחה שלו, כי יש מקומות רועשים והמוניים בהם תתקשו לנהל שיחה מלב או לב ויכול להיות שיהיו יותר מדי הסחות דעת והפרעות והדייט ייכשל רק בגלל תנאים סביבתיים בעוד שיש מקומות נעימים ושלווים. לא חייבים להתבודד, אבל כדאי לבחור מקום שיהיה לכם נוח ונעים לשהות בו ביחד. לרוב ההמלצה היא לבחור מקום שאתם כבר מכירים ויודעים שהוא נוח להגעה, להזמין מקום מראש כדי להימנע מהמתנה ארוכה ומייגע לשולחן פנוי ועם זאת, לא בהכרח מקום בו תפגשו הרבה אנשים שאתם מכירים ותהיו נבוכים שאתם עכשיו בדייט והם נועצים בכם מבט.

הכנה נפשית היא שם המשחק
אל תקבעו דייט ביום עמוס או בלו"ז צפוף. יש דברים טובים ששווה לחכות להם כמו פגישה עם מישהו חדש. רצוי להגיע רעננים וערניים, לאחר שניסיתם טכניקת הרגעה שעזרה לכם בהורדת מפלס המתח כי לחץ עשוי להקשות על הדייט ולהעמיד אתכם באור שלילי, רק כי אמרתם משהו שנבע מתוך לחץ וההתנהגות שלכם מאולצת ולא באמת טבעית והאדם מולכם לא יצליח להכיר אתכם כפי שאתם כשאתם במיטבכם.

להביא מתנה ולהשקיע בהופעה!
בכל זאת, זה דייט ואין סיבה להגיע בטרנינג גם אם אתם רוצים לשדר קז'ואל. ישנם לא מעט תכשיטים יפים לאישה שיוכלו לשדרג את ההופעה ויתאימו לבגדים שבחרתם, אותם אתם יכולים בחור לפי אופי הפגישה והמיקום הנבחר ואפשר בהחלט לצאת לבליינד דייט גם עם מתנה ביד. זו מחווה מקסימה בין אם מביאים זר פרחים ואפילו תכשיט חינני והמתנה כשלעצמה מצביעה על מחשבה ואכפתיות. תוכלו להעניק את המתנה בעת המפגש או רק לקראת סיום הפגישה, לפי המומנטום הנכון מבחינתכם ואתם לא חייבים לצפות למתנה חזרה. הנתינה עצמה משמחת ואפשר להדגיש בפני הפרטנר לדייט שאתם לא מצפים לתמורה, כדי שלא ירגיש חלילה לא בנוח שהוא הגיע בידיים ריקות...

המתנה היא בהחלט מחווה יפה כאשר כבר ניהלתם הרה שיחות במיוחד אם עלו בשיחות נושאים כמו מתנות ואפשר להביא מתנה שרלבנטית למה שדברתם בטלפון או בצ'אט. זכרו שבליינד דייט אולי נתפס כסיטואציה מלחיצה, אבל מדובר בדרך נהדרת לצבור חוויות ולהכיר אנשים חדשים וגם אם הפעם זה לא הפך לסיפור אהבה, תמיד יש הזדמנות נוספת...