כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

אז איך מפחיתים לחץ לפני דייט ראשון?


דייט ראשון מעורר בכם ציפיות ותקוות, אך הוא גם מציף אתכם בהתרגשות ולעתים גם בלחץ. פגישה ראשונה עם פרטנר למטרות רומנטיות מעוררת מבוכה ולעתים גם פחד ממשי מהמחשבה "מה יהיה ואיך אני עצמי אהיה". אז לשמחתכם אתם ממש לא לבד, ורבים מעידים על אותן התחושות לפני הפגישה הראשונה. ואם אתם רוצים לשמוח עוד יותר, דעו כי יש מה לעשות! לפניכם, מספר טכניקות להפחתת המתחים ולתיעול ההתרגשות לפני הדייט הראשון:

 

רבע שעה של דמיון מודרך

הטכניקה הראשונה היא טכניקה של דמיון מודרך. ישנם אלו שמתחברים לזה וישנם אלו שלא, אך מה שבטוח הוא שכדאי גם לכם לנסות. שבו בחדר נעים, שימו ברקע מוסיקה מלודית ומרגיעה ועצמו עיניים. מטרת הדמיון המודרך היא לצאת למסע שאתם הבמאים, המפיקים והשחקנים בו. כל מה שנדרש מכם הוא לדמיין את הסיטואציה שאותה אתם רוצים לחוות. במקרה הזה, תוכלו לדמיין דייט מוצלח, פרטנר חיובי ונעים, שיחה קולחת, צחוק, הבנה והמון כייף. 

 

האזינו למוסיקה שאתם אוהבים

למוסיקה יש כוח אדיר, ותוכלו להשתמש בה גם להפחתת לחצים לפני הדייט הראשון. במוסיקה יש מימד משחרר וכזה שמטיב מאד ברמה הרגשית. לכל אדם יש את ז'אנר המוסיקה האהוב עליו – מים תיכוני ועד טכנו. האזינו אותם למוסיקה שמציפה בכם רגשות חיוביים, מנתקת אתכם ומשחררת בכם מתחים ולחצים.

 

פעילות גופנית – מבורכת!

טכניקה נוספת העומדת לרשותכם היא פעילות גופנית! כידוע, הפעילות הגופנית מטיבה מאד עם מצבים רגשיים, תוך שהיא מעלה את מצב הרוח. אם אתם מרגישים שכלואים בגופכם מתחים ולחצים, צאו לרוץ, בצעו תרגילי כוח, קפצו עם חבל או בצעו כל פעילות אחרת שאתם אוהבים. לא תאמינו אפילו עד כמה אתם יכולים להשתחרר ולהגיע לדייט הראשון נינוחים יותר...

 

ולאלו מכם שממש רוצים להתפנק...

אתם רוצים להגיע בשיא שלכם אל הדייט הראשון? תוכלו לעצום את העיניים, להרפות את הגוף ולנתק את המחשבות למשך שעה עם עיסוי מפנק. ממש כמו הפעילות הגופנית, גם עיסויים מטיבים ברמה הגופנית והרגשית. ישנם סוגים שונים של עיסויים – משוודי, דרך קלאסי ועד תאילנדי, וכל עיסוי שכזה יוכל להטיב עמכם. 

 

לסיכום, לפני דייטים ראשונים, רבים מרגישים כי המתח וההתרגשות גוברים עליהם. אל הדייט אתם רוצים להביא את הגרסה האטרקטיבית ביותר שלכם, אך אותם מתחים עלולים לטשטש את העוצמות שלכם ואת מי שאתם. פרקו את אותם מתחים והגיעו גם אתם לדייט כשבלכם דבר אחד – התרגשות!