כניסת משתמשים
כניסת משתמשים
חפשו את החצי השני שלכם
חפשו את החצי השני שלכם

האם הגדלת חזה גורמת לנשים להרגיש מושכות יותר בעיני גברים?


הגעת לגיל שאפשר להתחיל, או יותר נכון לגיל 42, זה תמיד קורה בערך כחודש לפני תאריך יום ההולדת שלך - את מתחילה את מסע "חשבון הנפש" השנתי. מתחילה לחזור אחורה, מה השגתי השנה, ומה לא, במה הצלחתי ומה נכשלתי. כשמסתיים התהליך השנתי, מתחיל התהליך הרב שנתי בו עולות התהיות מה עשיתי עד היום, מה אני רוצה לעשות בהמשך...

יש משהו שחוזר על עצמו, מאז שהחלטת שסיימת את פרק הלידות בחיים שלך. תודה לאל, אלוהים נתן לך ולבן זוגך שיחייה, 3 ילדים בריאים וחמודים, הן גדלים להם בכיף, הקטן כבר הגיע לגיל של אחרי החיתולים והבקבוקים. את עדיין מטפלת בהם, אבל זה כבר לא אינטנסיבי כמו פעם. ואז את מסתכלת למטה, מתחת לצוואר ומגיעה לשני השקים שנמצאים שם בתוך החזייה, פעם השקים הללו היו מצרך מבוקש בבית, וכל אחד מילדייך נשאר סמוק לחיים ברגע שהיה מסיים את היניקה. אבל זהו, השימוש האחרון בהם היה כבר לפני שלוש שנים, והם הבינו שחלב לא ימלא אותם יותר ונשארו ריקים. שני שקים ריקים ומדלדלים. את לא יכולה לסבול את זה.

ההחלטה - ניתוח הגדלת חזה!

הגעת להחלטה, את רוצה אותם כמו שהיו פעם, כשרק הכרת את בחיר לבך, זקופים ואיתנים, נעימים ורכים, את רוצה את מה שהיה שלך ונלקח ממך. השנה את רוצה סוף סוף לעשות את הניתוח המיוחל, הניתוח להרמת חזה, ושוקלת גם, על הדרך, הגדלת חזה. כמו שאת רגילה לעשות, בכל פעם שאת מחליטה לצאת לדרך עם אתגר חדש, את חוקרת, קודם כל את חוקרת. למזלך הרשת מפוצצת במידע בנושא ולא חוסכת ממך תיאורים על איך מבוצעים הניתוחים, מהם השלבים, החל מתהליך ההכנה לניתוח ואיזה בדיקות יש לבצע, מה עושים אם לא עומדים בקריטריונים לביצוע הניתוח, איך משפרים מדדים. הגעת לתיאורים של תהליכי ההחלמה, במה הם כרוכים, מה אפשר ומה אי אפשר לעשות, בזמן ההחלמה, מתי מחלימים לגמרי וזה אומר למעשה ששלב הניתוח מאחורייך. תוך כדי המחקר עולות וצצות גם הבעיות שיכולות לקרות במהלך הניתוח ואחריו, כל הסטטיסטיקות הקיימות בנושא. מהם הסכנות בתהליך ההרדמה, שהיא הרדמה מלאה.

את יושבת מול הנתונים ומתחילות בך ספקות, אמנם הקטן כבר גדול, אבל את עדיין מתחזקת את הבית על בסיס יומיומי, לא בטוח שאת יכולה במהלך השנה הקרובה להיעלם מהתפקיד הכל כך חשוב הזה לתקופה שמתוארת. אז מה יהיה? לא תגשימי את החלום הזה? לא השנה? לא בכלל? ממשיכה לחקור, גוללת את המסך, מחפשת עוד מידע, אולי אפשר לעשות את הניתוח בדרך אחרת? שלא כוללת החלמה כל כך ארוכה וכרוכה בכל כך הרבה הגבלות.

שינוי כיוון בנוגע לניתוח הגדלת חזה

את עינייך לוכדת כתבה קצת אחרת, כתבה שמדברת על חלומות של נשים לניתוחים קוסמטיים, ומה עומד מאחורי ההחלטה שלהם לבצע את הניתוחים הללו. אז מסתבר שרוב הנשים חושבות כמוך, הן רוצות את מה שהיה פעם, או את מה שלעולם לא היה להן, הן רוצות להיראות כמו הדוגמנית הזאת בפרסומת לבושם. ואז את מגיעה לפיסקה שמדברת על השקפת העולם של הגברים לגבי הניתוחים הללו, את נחשפת לפרטי מידע שלא עלו במוחך ולא רק פעם אחת. מסתבר שגברים, בעיקר כאלה שנשואים באושר, אוהבים את הנשים שלהן בדיוק כמו שהן, וכי ניתוחים כאלה להרמת והגדלת חזה, לא בהכרח משנים להם משהו, ולדעתם זה לא שווה את המאמץ. הם לדוגמא יעדיפו ניתוח באיזור הבטן למשל.

את ממשיכה להתעמק בנושא ומבינה, שבעוד הראש הנשי רואה לפניו את כליל השלמות כאישה חטובה עם חזה שפיצי ומורם. גברים דווקא מתמקדים או באיזור הפנים, עיניים ועפעפיים, או מתחת לאגן, בטן ועוד. את עושה פאוזה מחשבתית, מתחילה לגלול אחורה את כל המידע שרכשת במחקר שלך, היתרונות, החסרונות ובעיקר הסיכונים והמחיר שיש לשלם, ולא רק הכסף, אלא המחיר האישי, המחיר המשפחתי הכרוך בניתוח כזה, הוא ניתוח שאת יוזמת, לא משהו שנכפה עליך חס וחלילה. את מתחילה לשנות כיוון, מה יקרה אם תישארי עם השניים האלה שלך, שאמנם נראים עכשיו קצת שפופים ולא כמו פעם אבל הם עדיין שלך, הם עדיין חובקים בתוכם את כל הזכרונות את כל מה שעברתם ביחד. למה לך לשנות אותם בעצם. החלטת, את הולכת לדבר על זה עם בן זוגך לשמוע את דעתו. בהצלחה!